SLIMM Stuudio ja FC Flora sõlmisid koostöölepingu

19.11 sõlmisid Flora jalgpalliklubi ja SLIMM Stuudio koostöölepingu. Koostöös on võimalik FC Flora esindusmeeskonna ning -naiskonna mängijatel kasutada SLIMM Stuudio teenuseid. 

SLIMM Stuudio on uutmoodi tervise- ja kehasalong, mis suure osana keskendub taastusravile ja tervise edendamisele. SLIMM Stuudio tiimi kuuluvad oma ala professionaalid, kes omavad pikaaegset kogemust ilukliinikutest ja kehastuudiotest. “Meie eesmärk on pakkuda kvaliteetseid teenuseid üliprofessionaalse kliendikogemuse ning personaliseeritud lähenemisega igale inimesele. SLIMM on koht, kus turgutada lisaks kehale ka hinge,” ütles SLIMM Stuudio asutaja Jan Kuuskman.

SLIMM Stuudio valis FC Flora, sest Flora jalgpalliklubiga on isiklik side ning nähakse klubis pühendumust ja sihikindlust. “Valisime FC Flora, sest võrreldes liiga konkurentidega on näha pühendumust ja sihikindlust tõsta Eesti klubivutt uuele ja seninägematule tasemele. Olles ise töötanud viis aastat jalgpalliajakirjanikuna ning kuulunud ka Viies Sektor fännirühmitusse, on mul siiralt hea meel võimaluse üle panustada enda ettevõttega. Koostöö Floraga oleks miski, mis võimaldaks anda meil otsene panus Eesti klubijalgpalli arendamisele,” lisas Kuuskman.

EMS treeningule saab tulla ka kahekesi.

 

 

 

 

 

 

 

Rullmassaaž lõdvestuseks, EMS treening taastumiseks

FC Flora esindusvõistkonna füsioterapeut Kristiina Lind usub, et tiheda mängugraafiku tõttu vajavad mängijad lisaturgutust. “Floral on hea meel, et kehakeskus SLIMM on otsustanud toetada meie esindusmeeskonna ja -naiskonna mängijate taastumisprotsesse. Tiheda mängugraafiku tõttu vajavad mängijad ka lisaturgutust. Slimm pakub meile rullmassaaži, mis aitab parandada lümfiringet ja lõdvestada lihaseid.” SLIMM Stuudio asutaja usub, et nende teenused aitavad Florat klubina edasi: “Näeme, et meie teenused aitaks Floral teha sammu edasi nii hooajaks ettevalmistusperioodil ja tiheda mängugraafiku ajal taastumise osas.”

“Lisaks on meie jalgpalluritele saadaval EMS treeningud, kus tehtavad harjutused täiendavad taastusravi protsessi või aitavad hoopis lõõgastuda,” ütles esindustiimi füsioterapeut. “Meie teenused aitavad mängijatel täiendada taastusravi protsessi ning ennetada vigastusi. See on konkreetne eelis konkurentide ees,” lisas Kuuskman.

Kombineeritud teenused toovad tõhusama tulemuse

FC Flora koostöö sündis asjaolul, et tiimi teine väravavaht Karl-Romet Nõmm koos Linnuga käisid palluri taastusravi edendamise eesmärgil SLIMM Stuudios EMS treeningul, mis kombineeriti rullmassaažiga ning mõlemad osapooled jäid teenusega rahule. EMS treening aitas Nõmmel aktiveerida ja tugevdada õlavöödet ning rullmassaaž lõdvestas probleemseid piirkondi. Füsioterapeut andis mõista, et regulaarne külastus aitaks esindusmeeskonna mängijaid pikal hooajal.

SLIMM Stuudiost leiab valiku erinevaid meditsiinilise taustaga keha- ja näohoolduseid – iga inimene on unikaalne ja seetõttu on vajalik tulemuste saavutamiseks erinevaid protseduure ja nende kombineerimist. Kõige populaarsemad teenused on LPG massaaž, EMS treening, rullmassaaž ja erinevad kehamähised. Igaüks leiab endale valikust midagi, mida aeg ajalt teha tervise heaks.

Shopping Cart
Scroll to Top