100% NATURE kehamähis

Salendavad kehamähised mõjuvad juba 45 minutiga!

100% looduslike õlide, ekstraktide ja koostisainetega immutatud puuvillased kehamähised mõjutavad rasvkoe tihedamat kihti, soodustades lipolüütilisi protsesse rasvkoe pearakkudes, kuhu tselluliit tekib. 100% LOODUSLIKE ÕLIDE EKSTRAKTIDE JA TOIMEAINETEGA puuvillased kehamähised aitavad kaasa rasvapõletusele, kiirendades seeläbi ainevahetust ning kasutades energia saamiseks keharasva. Kehamähised vähendavad tselluliidiilminguid, parandavad naha struktuuri, toonust ning elastsust ning aitab väljutada liigset vedelikku. SLIMMis on valikus viis erinevat kehamähist ja üks kodukasutuseks mõeldud termokreem – sobivad mähised määrab personaalselt koolitatud spetsialist.

Puuvillane kangas mähitakse ümber tavapärasemate probleemsete piirkondade – säärte, reite, ülakeha ning õlavarred.  Puuvillaste kehamähiste üheks eeliseks on vähene määrivus – seansi järel pole vajalik duši all käimine, samuti ei määri puuvilla immutatud koostisained riiet. Seejärel kaetakse keha protseduurikilega, võimendades mähise toimet ning sõltuvalt mähisest muutub nahk kuumaks või külmaks.

Looduslike esmaklassiliste eeterlike õlide erinevad kombinatsioonid koos patenteeritud tselluliidivastase toimeainete kompleksi (Anti-Cellulite CO2 Complex) ja Surnumere muda ekstraktiga stimuleerivad ning aitavad taastada vereringet ja ainevahetust tselluliidist kahjustatud kudedes. Tänu verevoolu mahu suurenemisele kapillaarides tarnitakse kudedesse rohkem hapnikku ja toitaineid ning eemaldatakse jääkaineid, mis tagab kehavormi korrigeerivat efekti. Lisaks aitab nt soe kehamähis leevendada lihasvalu- ja pingeid ja protseduur meenutab pikemat saunaskäiku.

Kehamähiste kasutamisel on soovituslik teha protseduurid kuurina, milles on kombineeritud erinevate mähiste toime ning tulemused on veelgi paremad koos  LPG lümfimassaaži või rullmassaažiga, et kreem toimiks paremini ning pääseks sügavamale naha alla ja keha väljutaks kiiremini toksiine. Pärast protseduuri on nahk tunduvalt siledam, niisutatum ning trimmis. Soovituslik on lasta spetsialistil võtta enne ja pärast seanssi kehalt mõõdud, saades hea ülevaate probleemsematest ja kiiremini kohanevatest piirkondadest.

 

Kehamähiste hinnad

100% NATURE kehamähis

€ 47

45 minutit

Broneerides järgmise aja 24h jooksul, kehtib -5% lisasoodustust
*Soodustus ei kehti kui järgnev 24h jooksul broneeritud aeg tühistati

100% NATURE kehamähis EMS trenniga

€ 67

45 minutit

Broneerides järgmise aja 24h jooksul, kehtib -5% lisasoodustust
*Soodustus ei kehti kui järgnev 24h jooksul broneeritud aeg tühistati

100% NATURE kehamähis LPG massaaži/kavitatsiooniga

€ 72

45 minutit

Broneerides järgmise aja 24h jooksul, kehtib -5% lisasoodustust
*Soodustus ei kehti kui järgnev 24h jooksul broneeritud aeg tühistati

Korduma Kippuvad Küsimused

  • tselluliidiilmingud ja tursed
  • ainevahetuse & vereringe probleemid
  • probleemid naha struktuuri, toonuse ja elastsusega
  • liigne vedelik ja toksiinid
  • lihasvalu ja lihaspinged
  • raseduse ajal jalatursed (CRYO / SKIN & PERFECTION MÄHISED)
  • külmetushaigused (sh. palavik jm)
  • kasvajaprotsess või –kahtlus
  • nakkushaigused, sh suguhaigused

Vastunäidustused on üldjuhul samad mis tavamassaažidel, va veresoonelaienditega võib ja on soovituslik kasutada külma kehamähist.

Ei leidnud siit vastust?

Kirjuta meile oma küsimus ja vastame Sulle esimesel võimalusel!

Scroll to Top