Kavitatsioon lõhestab ultrahelikiirguste abil rasvarakkusid

Mis on kavitatsioon?

Spetsiaalse aparaadiga esile toodavad madala sagedusega ultrahelilained kutsuvad rasvkoes esile nn kavitatsiooni efekti ehk mikromullikeste moodustumise. Need suurenevad mõõtmetes, pehmendavad rasva ning lõhestavad  rasvarakku kaitsvat membraani, misjärel laguneb rasva säilitamise reservuaar ning selles kohas ei ole enam rasva ladestumine võimalik. Madala sagedusega ultrahelilained võimaldavad osutada sihipärast mõju vaid rasvarakkudele neid seeläbi lõhustades. Vabanenud rasvarakud väljutatakse rakuvahelisest ruumist loomulike ainevahetuslike protsesside abil.

Kavitatsiooni protseduur iseenesest on täiesti valutu. Spetsialist mõjutab aparaadi ultraheliotsikuga valitud kehapiirkonda. Protseduuri kestvus koos ettevalmistusega kestab kokku umbes 1 tund. Kuur koosneb 6-12 seansist ning protseduuri on soovitatav teha mitte rohkem kui 1 kord nädalas. Lagunenud rasvarakkude väljutamise kiirendamiseks ja parendamiseks lümfaatilise vereringe kaudu soovitatakse kavitatsiooni kombineerida rullmassaaži, LPG massaaži või EMS treeninguga, mis aitab ainevahetust kiirendades rasvarakke kehast kiiremini välja viia. Enne ja pärast protseduuri soovitame tarbida rohkelt vett ja rohelist teed, et aidata kehal mürk- ja jääkaineid väljutada. Kuuri ajal ja lõpus soovitatakse jälgida tervislikke eluviise.  Kaks tundi enne ja pärast protseduuri  soovitatakse vältida tugevat einestamist.

Efekti võib näha juba pärast esimesi seansse: rasvaladestuste maht probleemsel alal väheneb juba pärast esimest protseduuri 2-5 cm võrra, parim tulemus saabub 72 tunni järel. Järgmise nädala jooksul efekt süveneb. Oluline tulemus kavitatsiooni puhul on samuti verevarustuse paranemine ja kollageeni sünteesivate rakkude ehk fibroblastide stimulatsioon, mis soodustab naha elastsust ja pinguldab nahka.

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Andmekaitsetingimused.
I Accept

Kas kavitatsioon toimib?

Kavitatsiooni mõju rasvarakkudele on olnud mitme teadusliku uuringu põhiteemaks: 50 ülekaalulist jagati juhuvalimi alusel kahte gruppi, kellest ühed käisid 5 nädalat järjest 2x nädalas kavitatsioonis ja RF-liftingus ning olid madala kalorsusega dieedil, teised piirdusid ainult madala kalorsusega dieediga. Uuringu eesmärgiks oli välja selgitada kavitatsiooni ja RF-liftingu mõju leptiinile (üks söögiisu reguleerivatest hormoonidest, seotud ka rasvarakkude hoiustamisega). Jõuti järeldusele, et antud protseduurid vähendasid märkimisväärselt kõhu- ja vööümbermõõtu ning langetasid ka leptiini taset võrreldes ainult toitumist jälginud fookusgrupiga. Kui keharasv väheneb, langeb ka leptiini tase kehas.

30 katsealusele tehti iga kuu tagant 1 kavitatsiooni seanss probleemsetele piirkondadele (antud uuringus kõht, reie sise- ja välisküljed, talje, põlvesiseosa ning meestel ka rinnapiirkond) 3 kuu vältel, seejärel oodati tulemuste mõõtmisega veel üks kuu. Uuringu eesmärgiks oli välja selgitada, kas kavitatsiooni mõju rasvarakkude lõhestamisele on seotud ka kaalulangusega. Uuringu tulemustest saab järeldada, et kõikidel katsealustel vähenes rasvkihi paksus minimaalselt mitme sentimeetri võrra. Samuti otsustasid teadlased mainida, et tulemused olnuks palju paremad, kui kavitatsiooni kombineerituks mõne muu protseduuriga. Seetõttu soovitame SLIMMis kavitatsiooni kombineerida rullmassaaži, LPG massaaži või EMS treeninguga.

Näidustused:

 • ladestunud rasvapadjandid
 • figuuri korrigeerimine
 • tselluliit
 • meeste õllekõht
 • rasvaimuoperatsiooni käigus tekkinud ebatasasused

Vastunäidustused:

 • rasedus ja imetamine
 • maksa- ja neeruhaigused
 • immuunssüsteemi häired
 • lahtised haavad ja naha vigastused ravipiirkonnas
 • onkoloogilised haigused
 • kilpnäärme häired
 • südamehaigused ning südamestimulaatori olemasolu
 • kroonilised infektsioonhaigused
 • sügav krooniline venoosne puudulikkus, süvaveenide põletikud

Maksimaalsete tulemuste saavutamiseks soovitame kavitatsiooni koos LPG massaažiga kui on probleemsed piirkonnad puusad, kõht, tuharad jne. 1x 75€ (90€)

Maksimaalsete tulemuste saavutamiseks soovitame kavitatsiooni EMS treeninguga kui  soovite rasvarakkude lagunemisproduktide väljutamise protsessi kiirendada. 1x 67€ (74€).

Maksimaalsete tulemuste saavutamiseks soovitame kavitatsiooni koos rullmassaažiga kui soovid stimuleerida lümfide toimet. Aitab kehast välja viia mürkained ning parandab ainevahetust, vähendab kudede turset ning aitab võidelda lümfisüsteemi häiretega (tselluliit). Rullmassaaži protseduuriga kaotad lisaks 350-450kcal. Proovikord 56€ (60€).

Kavitatsioon

45
 • 45 minutit

10x Kavitatsioon

349
 • 45 minutit

5x Kavitatioon

199€
 • 45 min