Lipo Laser

Mitteinvasiivne rasvalõhustamismeetod

Laser liposaktsioon on kirurgiavaba rasvapõletustehnoloogia, mis on saanud Ameerika Terviseameti (FDA) poolt 2012. aastal auhindu ja tunnustusi üle maailma. Uue generatsiooni rasvkoe vähendamiseks kasutatav külm lasersüsteem (cold laser) kahandab rasvarakke kahjustusteta ja kõrvaltoimeteta (armideta, taastumisajata ja kudede kahjustamiseta).

Laser liposaktsioon on tõhus meetod kehakontuuride vormimiseks, kui treeningud ning dieet ei anna piisavat tulemust.  Protseduur on sobilik nii naistele kui meestele ning praktiliselt kõikidele kehapiirkondadele (v.a. naistel rinnapiirkond). Peamised ravipiirkonnad on  kõht, talje ehk nn. “sangad”, tuharad, reied, põlved, selg ja käed. Hooldus sobib kõikidele nahatüüpidele ja kehapiirkondadele, kuhu on kogunenud soovimatut rasva

Protseduur on valutu, lihtne ja täiesti ohutu. Laserkiired aitavad rasvarakkudel kaotada oma ümarad vormid, vabastades selliselt rakusisese rasva. Seejärel  väljutatakse rasv organismist järk-järgult keha loomuliku ainevahetuse käigus. Laserist tulev energia lõhub rakumembraani ning talletatud rasvhape liigub rakust  välja otse lümfisüsteemi. Antud protseduur tagab ka ravijärgselt organismi parema ainevahetuse toimimise ja eemaldab vabad rasvhapped ega lase neil tagasi tekkida. Laser töötab 650-660 nm lainepikkusega ning seadmel on 8 laserpadjakest, kus on omakorda mitu individuaalset laserallikat.

Hoolduskuur peaks koosnema 8-12 hoolduskorrast, mis viiakse läbi kaks korda nädalas. Hoolduste jooksul väheneb rõivasuurus eeldatavalt 1–2 numbrit. Protseduuri efektiivsuse suurendamiseks soovitame Lipo Laserit kombineerida nii rullmassaaži, LPG massaaži ning EMS treeninguga, mis soodustavad ainevahetust ning rasva väljutamist. Enne ja pärast protseduuri soovitame tarbida rohkelt vett ja rohelist teed, et aidata kehal mürk-ja jääkaineid väljutada. Kuuri ajal ja lõpus soovitame jälgida tervislikke eluviise. Kaks tundi enne ja pärast protseduuri soovitatakse vältida tugevat einestamist.

Kliiniliselt on tõestatud, et laser liposaktsioon on võrreldav kirurgilise rasvaimu tulemustega. Ultraheli pildid näitavad kuni 30% rasvakihi langust juba pärast esmast seanssi. Seega on võimalik mõne seansiga vähendada 3-12 cm kehaümbermõõdust.

Kavitatsiooni protseduur iseenesest on täiesti valutu. Spetsialist mõjutab aparaadi ultraheliotsikuga valitud kehapiirkonda. Protseduuri kestvus koos ettevalmistusega kestab kokku umbes 1 tund. Kuur koosneb 6-12 seansist ning protseduuri on soovitatav teha mitte rohkem kui 1 kord nädalas. Lagunenud rasvarakkude väljutamise kiirendamiseks ja parendamiseks lümfaatilise vereringe kaudu soovitatakse kavitatsiooni kombineerida rullmassaažiLPG massaaži või EMS treeninguga, mis aitab ainevahetust kiirendades rasvarakke kehast kiiremini välja viia. Enne ja pärast protseduuri soovitame tarbida rohkelt vett ja rohelist teed, et aidata kehal mürk- ja jääkaineid väljutada. Kuuri ajal ja lõpus soovitatakse jälgida tervislikke eluviise.  Kaks tundi enne ja pärast protseduuri  soovitatakse vältida tugevat einestamist.

Efekti võib näha juba pärast esimesi seansse: rasvaladestuste maht probleemsel alal väheneb juba pärast esimest protseduuri 2-5 cm võrra, parim tulemus saabub 72 tunni järel. Järgmise nädala jooksul efekt süveneb. Oluline tulemus kavitatsiooni puhul on samuti verevarustuse paranemine ja kollageeni sünteesivate rakkude ehk fibroblastide stimulatsioon, mis soodustab naha elastsust ja pinguldab nahka.

Maksimaalsete tulemuste saavutamiseks soovitame Lipo Laserit koos LPG massaažiga kui on probleemsed piirkonnad puusad, kõht, tuharad jne. 1x 69€ (86€).

Lipo Laseri hinnad

1 x Lipo Laserit

€ 43

45 minutit

Broneerides järgmise aja 24h jooksul, kehtib -5% lisasoodustust e 39€
*Soodustus ei kehti kui järgnev 24h jooksul broneeritud aeg tühistati

5 x Lipo Laserit

€ 199

45 minutit

Broneerides järgmise aja 24h jooksul, kehtib -5% lisasoodustust e 189€
*Soodustus ei kehti kui järgnev 24h jooksul broneeritud aeg tühistati

10 x Lipo Laserit

€ 360

45 minutit

Broneerides järgmise aja 24h jooksul, kehtib -5% lisasoodustust e 342€
*Soodustus ei kehti kui järgnev 24h jooksul broneeritud aeg tühistati

Korduma Kippuvad Küsimused

 • pikaajalised ja loomulikud tulemused
 • täielikult ohutu ning valutu
 • ei nõua näljutavaid dieete
 • ei vaja kompressioonpesu kandmist
 • viiakse läbi ilma läbitorkete ja lõigeteta
 • taastumisperioodi puudumine
 • Rasedus ja rinnaga toitmine
 • Epilepsia
 • Nahakahjustused ravipiirkonnas: lõhed, erosioonid, infektsioonid (ka operatsioonijärgne paranemata haav)
 • Infektsiooni- ja põletikuprotsessid
 • Südamehaigus või südamestimulaator olemasolu
 • Neerupuudulikkus, sapikivitõbi
 • Siseelundite rasked haigused
 • Tatoveeringud töödeldavas piirkonnas

Ei leidnud siit vastust?

Kirjuta meile oma küsimus ja vastame Sulle esimesel võimalusel!

Scroll to Top