Personaalne toitumiskava

Tasakaal toidu nautimise ja elu parima vormi vahel

Kui soovid toimivat ja jätkusuutlikku lahedust, kuidas toitudes keha vormida, siis on Inga Rohtla toitumiskava just Sulle! Soovid kaalust alla võtta, hoopis lihasmassi kasvatada või lihtsalt tervislikumalt toituda ja end energilisemana tunda? Tegelikult mitte isegi kava, vaid suunanäitaja, sest Inga üks eesmärkidest on koostada kava mida Sinu keha personaalset vajab, ilma, et tunneksid tühja kõhtu või energiavaegust. Kui soovid leida tasakaalu toidu nautimise ja elu parima vormi osas, ilma, et elu seetõttu seisma jääks, siis siin on see märk mida oodanud oled.

Koostatud kavad on 4-6 toidukorraga, kaloraaz kõigub vastavalt 1500-3000kcal, olenevalt personaalsetest vajadustest. Menüüd on lihtsasti loetavad – kavas on kirjas kogus, koostisosade valikud ja kaloraaž. Kavad sobivad ka lapseootel ning imetavatele naistele. Toitumiskava saab vajadusel korrigeerida kuu jooksul peale kava ostu sooritamist.

Kava soovi korral saada info@slimm.ee kiri pealkirjaga ‘’Toitumiskava, oma ees- ja perekonnanimi’’ ning sisuks kirjuta: Vanus; pikkus; kaal; hetkel teostatavad treeningud või liikumine; senised toitumisharjumised (mitu korda päevad sööd; mittesobivad toidud/valikud; ideaalis enda ühe päeva söögid koos umbkaudse koguse ja kellaajaga). Toitumiskava sisaldab ka boonuseks ühte tasuta rullmassaaži seanssi SLIMM studios (kava lisas ka soovituslikud teenused maksimaalsemateks tulemusteks vastavalt eesmärkidele).

Personaalne toitumiskava

€ 45

Sis. 1x rullmassaaži pääset

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Scroll to Top