Body Wod

Võitleb tõhusalt tselluliidi ja rasvapolstri vastu

Taastab keahsilueti, toniseerib ja pinguldab kudesid

Keskmiselt -12cm ühe seansiga

Dermatoloogiliselt kontrollitud koostisosad

Gerard's Body Wod kehahooldusest

Gerards Body Wod on revolutsiooniline trimmiv cryo+termo hooldus. Eksklusiivne kolmefaasiline kehahooldus võitleb juba ühe seansiga tõhusalt tselluliidi ja rasvapolstri vastu. Taastab kehasilueti, toniseerib ja pinguldab kudesid. Ülitõhusa toime tagab kahe erakordse toote sünergiline kombinatsioon. Hooldus käivitab termilise šoki, mis paneb kehavedelikud liikuma. Sellele järgneb võitlus nahaaluse rasvkoe ja tselluliidiga. Tulemuseks on saledam ja rohkem trimmis siluett; vähem tselluliidist kahjustatud nahka ja lokaalset keharasva.

Gerard’s nimetab hooldust korrigeerivaks soojendava-jahutava efektiga ilutrenniks. Keskmiselt -12cm ühe seansiga (Gerard’s Instituudi arvutus põlve, reie, tuhara ja kõhuümbermõõtude keskmine summa). Dermatoloogiliselt kontrollitud parabeeni; vaseliini- ja silikoonivabad koostisosad.

3-faasiline hooldus:

 1. Detox kehapalsam – valmistab nahapinna tõhusalt iluhooldusprotseduuuri käigus tekkivaks termiliseks šokiks ette. Sis. puhastavate omadustega koostisosi, mis kaitseb naha mikrobioomi terviklikkust ja tasakaalustab naha pH-d. Taastab naha füsioloogilise puhtuse, lastes nahal hingata.
 2. Krüolipolüüsi efektiga stimuleeriv kehageel – Geel pinguldab ja silub piirkondi, kus on rasvkude ja tselluliit. Värskendavate ja ummistusi kõrvaldavate omadustega mentool vähendab paistetust ja väsimust, mõjub just rasvarakkudele, kasutades ära rasvarakkude teistsugust reaktsiooni külma suhtes võrreldes teiste rakkudega. Toniseerivate omadustega koostisosad ergutavad rasvarakke ümbritsevate vedelike mobiilsust, parandades naha mikrovereringet. Samal ajal tugendab maarjaohaka ja põldosja pinguldav toime lipolüütilist mõju. Apelsinikoorenahk sileneb ja välditakse naha lõtvumist.
 3. Termolipolüüsi efekti aktiveeriv kehamuda – Mudavaht ergutab keha rasvarakkude ainevahetust. Parandab mikrovereringet ja vähendab volüümikust. Eemaldab rasvarakke ümbritseva ummistuse. Looduslikud antioksüdandid ja põletikuvastased koostisosad.  Turvas on tugeva, liigset vett eemaldava toimega ning aktiveerib nahapinna ainevahetust. Eukalüptiõli kombineerituna kofeiiniga on tõhus lipolüütiline ja epiteelkude taastav sünergiline toime, need stimuleerivad kollageeni tootmist ja taastavaid kudesid, et tselluliidikahjusid silmnähtavalt vähendada.

Näidustused:

 • nahaalune rasvkude ja tselluliit
 • lõtvunud, vananev, tuhm nahk
 • tursed
 • liigne kehakaal
 • ainevahetusjäägid- ja mürkid  kudedes
 • veepeetus
 • väsimus
 • halb vere- ja lümfiringe

Tugevatoimeline hooldus, saavutatakse kiired, silmnähtava ja käegakatsutavad tulemused kõigest mõne seansiga. Soovitatav sagedus: 1-2x vähemalt nelja nädala jooksul (kordade arv selgitatakse personaalselt välja koos koolitatud spetsialisti ja eesmärkidega).

Gerard’si laborid töötavad selle nimel, et arendada välja uuenduslikke tooteid ning näo- ja kehahoolduseid. Teadmised on saadud teadlaste, ilukonsultantide ja terapeutide koostöös. Kõige arenenumaid tehnoloogialahendused, et muuta looduslike elementide erakordsed omadused ilutoodeteks, mis sisaldavad miomimeetilisi ja hästi toimivaid aktiivseid koostisosi kiirete tulemuste saavutamiseks.

Body Wod-i hinnad

1 x Body Wod

€ 82

120 minutit

Broneerides järgmise aja 24h jooksul, kehtib soodustus -5%

6 x Body Wod

€ 434

120 minutit

1x hind 72€ (kehtib alates 3x protseduuri ostust)

10 x Body Wod

€ 672

120 minutit

1x hind 67.2 (kehtib alates 7x protseduurist)

Sul on küsimus?

Kirjuta meile oma küsimus ja vastame Sulle esimesel võimalusel!

Scroll to Top