LPG massaaž Tallinnas

Lõõgastab lihaspingeid ja elavdab vere- ning lümfiringet.

Rahustab ja normaliseerib neuro-vegetatiivset (sümpaatilist ja parasümpaatilist) närvisüsteemi.

Kiirendab kudede uuenemist, paraneb uue kollageeni süntees.

Aktiveerib rakuainevahetust ja kiirendab ainevahetusjääkide- ja mürkide väljaviimist kudedest ja normaliseerib keha puhastusprotsesse.

“Mina eelistan LPG’d tavamassaažile ja olen tunda saanud, et on väga suur vahe, kes ja kuidas LPG massaaži teeb. Minul isiklikult on olnud mega tulemused, olen ca 2 aastaga kaotanud 8kg, kuigi see ei olnud isegi mu eesmärk, tahtsin lihtsalt lõõgastumas käia. Arvasin kindlalt, et mina oma raseduse rasvast lahti ei saa, kuid läks ikkagi nii, et olen tagasi oma raseduse eelses vormis. Ma ei tee trenni ega pea dieete, seega parim valik minu jaoks.”

Jenni Korjus
Armastatud jumestuskunstnik

“LPG massaaž aitab kindlasti toime tulla lihaspingetega aga mis naiste jaoks olulisem – nii mõnigi voldikene on peale mudimist ära kadunud!”

Liis Velsker
Tervise- ja spordientusiast

Mis on LPG massaaž?

LPG endermoloogia on seni ainus meetod, mille tselluliiti vähendav toime on meditsiiniliselt tõestatud.
Lisaks on see ka esimene tselluliiti vähendav hooldus, mille on registreerinud ka FDA (Ameerika Toidu- ja Ravimiamet).

LPG head tulemused tselluliidiravis on seletatavad sellega, et massaaži käigus käsitletakse organismi kui tervikut – tervik ei tööta, kui mõjutada ainult väikest osa sellest. Seepärast teostatakse tselluliidiravi alati üle kogu keha. Iga organism on erinev ja nii kasutatakse iga kliendi puhul just talle sobivaimat raviskeemi.

Protseduuri kestvuseks on 40-45 minutit. Soovitatavalt võiks aktiivne ravikuur toimuda 2-3x nädalas, vähemalt 10-12 korda intensiivse kuurina. Edaspidi võib jätkata järelraviga vastavalt spetsialisti soovitustele (1-2x kuus). Kõik LPG massaažid on valutud, kuna liikumised ja tugevus määratakse personaalselt ning vastavalt naha koele. Maksimaalsete tulemuste saavutamiseks on soovituslik kombineerida LPG massaaži EMS treeningu, kavitatsiooni ja/või kehamähistega.

LPG massaaži teostatakse läbi spetsiaalse LPG kostüümi, mille saab protseduuri ajaks meie käest täiesti tasuta. Samuti on 15€ eest võimalik soetada endale isiklik kostüüm. Tegu on spetsiaalselt LPG massaaži jaoks välja töötatud kostüümiga, mis tagab masina ja naha sügavamate kudede vahel parema haarduvuse ning rullikud töötavad selle pinnal sujuvamalt ja ühtlasemalt. Protseduuri viivad SLIMMis läbi pädevad ning kogemustega endermoloogid.

LPG massaažis on kokku viidud erinevad massaažiliigid: kogu keha-, lümfi-, jalatalla- ja punktimassaaž. Hooldust viiakse läbi aparaadi abil, mis kujutab endast vaakumvooliku külge kinnitatud kaherullilist masseerijat, millega töödeldakse efektiivselt nahka ja nahaaluskudet: otsikuga tõstetakse nahk kõrgemale ja töödeldakse nahaaluskudet, vabastades seal olevad lümfiteed, mis on kokku surutud rasvarakkude ja neid ümbritsevate jääkainete poolt. Jääkained liiguvad protseduuri tulemusel vabanenud lümfiteid mööda verre ja jõuavad läbi neerude uriini, väljudes organismist.

Protseduuri eesmärgiks on mõjutada organismi tööd läbi naha. Rohkem tähelepanu pööratakse probleemsetele piirkondadele. Kui Teil on mure piirkondadega, kuhu kogunevad rasvapadjandid (kõht, puusad, tuharad, sangad jms), siis on just LPG massaaž efektiivne lahendus. SLIMM kasutab LPG klientide lemmikut Integral 2i seadet ehk Medical versiooni LPG-masinast, mis erineb teistes salongides laialtlevinud masinatest oma omaduste ja rohkemate võimaluste tõttu.

Loe edasi LPG massaaži kohta

Maksimaalsemate tulemuste saavutamiseks soovitame LPG massaaži koos infrapunamatt/termoteraapiaga kui soovite väljutada jääkaineid, kiirendada ainevahetust ja vereringet, elastsemat ja siledamat nahka ning tõhusat lihashooldust (probleemid nagu reumatoidartriit, osteoartoos, krooniline kaela- ja seljavalu jpm). 1x 75€ (90€).

Broneerides järgmise aja 24h jooksul, kehtib -5% lisasoodustust  *Soodustus ei kehti kui järgnev 24h jooksul broneeritud aeg tühistati.

 
 

LPG massaaži hinnad

Proovikord

€ 39

40 minutit + analüüs

Esmane LPG masaaž (soovi korral ka mõõtude võtmine ja piltide tegemine)

1 x LPG massaaž

€ 47

45 minutit
LPG massaaž

Broneerides järgmise aja 24h jooksul, kehtib -5% lisasoodustust e 1x 45€
*Soodustus ei kehti kui järgnev 24h jooksul broneeritud aeg tühistati

5 x LPG massaaž

€ 219

45 minutit
5x sooduspakett

Broneerides järgmise aja 24h jooksul, kehtib -5% lisasoodustust e 1x 208€
*Soodustus ei kehti kui järgnev 24h jooksul broneeritud aeg tühistati

10 x LPG massaaž

€ 369

45 minutit
10x sooduspakett

Broneerides järgmise aja 24h jooksul, kehtib -5% lisasoodustust e 10x 351€
*Soodustus ei kehti kui järgnev 24h jooksul broneeritud aeg tühistati

Korduma Kippuvad Küsimused

LPG massaaž sai alguse 1985. aastal Prantsusmaal toimunud autoõnnetusest ja selles kannatada saanud Louis-Paul Guitay (LPG ehk tema initsiaalid) soovist enda vigastustele tõhusamat ravi leida. Autoõnnetuse tagajärjel tekkinud kaelavigastuse tõttu füsioterapeuti külastanud Guitay mõistis, et iga seansi järel on tulemus vigastuse ravimisel erinev – seda seetõttu, et inimese võimekus alati täpselt õige tugevusega masseerida on ebatõenäoline. Saadud kogemus ajendas meest tavamassaažile alternatiivi leidma ning Guitay hakkas looma seadet, mis antud puudused eemaldaks.

Pärast aastatepikkust arendustööd tõi LPG turule rullikute abil rakke stimuleeriva massaažiseadme ning patendeerides endermoloogia termini kui kindla võtte lipomassaaži valdkonnas. Kõik LPG massaažiseadmed ongi eelmainitud leiutise-lahenduse järeltulijad.

LPG massaaži abil on võimalik ennetada ja mõjutada ainevahetuse, vere- ja  lümfiringe- ning seedimisega seotud probleeme, nagu näiteks:

 • tselluliit
 • liigne kehakaal
 • migreen
 • soolad liigestes
 • liigeste- ja peavalud
 • tursed
 • vananev ja lõtvunud nahk
 • väsimus, stress, unehäired
 • rasedus-, põletus- ja lõikearmid
 • menopausiga seotud vaevused

Terapeutiline LPG spordimassaaž aitab kiirendada treeningujärgset taastumist.

Akne on naha põletikuline haigus, mille korral ei pääse rasunäärmete umbumise tõttu rasu naha pinnale ja tekib põletik. Rasu ei pääse naha pinnale pooride ummistumise tõttu ning paiskab bakterid, rasu ja naharakud lähedal asuvasse nahka, tekitades kahjustusi või löövet. Ummistunud või aeglustunud lümfisüsteemi regulaarne stimuleerimine lümfimassaaži ehk LPG abil aitab edukalt aknega seotud muresid leevendada. Loe LPG massaaži kasulikkusest aknelisele nahale SLIMMi blogist.

 • lõõgastab lihaspingeid
 • rahustab ja normaliseerib neuro-vegetatiivset (sümpaatilist ja parasümpaatilist) närvisüsteemi
 • elavdab vere- ja lümfiringet
 • aktiveerib rakuainevahetust
 • kiirendab ainevahetusjääkide- ja mürkide väljaviimist kudedest ja normaliseerib keha puhastusprotsesse
 • kiirendab kudede uuenemist, paraneb uue kollageeni süntees
 • tekitab sügavat heaolu tunnet, lisab eluenergiat
 • soovitatav teostada operatsioonijärgseks taastumiseks (enne/pärast)
 • soovitatav teostada enne/pärast rasedust (eriti keha kontuuride ning nahaga seotud murede lahendamine) – 1 kuu pärast sünnitust

Soovitatavalt võiks aktiivne LPG massaaži ravikuur toimuda 2-3x nädalas, vähemalt 10-12 korda intensiivse kuurina. Edaspidi võib jätkata järelraviga vastavalt spetsialisti soovitustele (1-2x kuus).

Üldised:

 • diabeet, kui on häiritud perifeerne vereringe
 • ägedad põletikud, palavik
 • antikoagulantravi
 • rasked südame- ja neeruhaigused
 • rasedus

Lokaalsed:

 • veenilaiendid
 • songad
 • haavad
 • nahapinnast kõrgemad nahamuutused
 • pahaloomulised protsessid

Ei leidnud siit vastust?

Kirjuta meile oma küsimus ja vastame Sulle esimesel võimalusel!

Shopping Cart
Scroll to Top