Massaaž Tallinnas

Lai valik erinevaid massaažistiile Tallinnas

Olen SLIMMi massöör Katre Altmäe – keskmisest tugevama käega massaažiterapeut, kes niisama spaa-lõõgastust teha ei armasta. Olen õppinud Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolis, olles muuhulgas ka rahvusvahelise taustaga massöör, töötanud ka Norras ning Rhodosel massöörina. 

Minu leivanumbriks on situatsioonipõhine massaaž, mille teostamisel lähtutan kliendist ja tema vajadustest. Planeerin seansi vastavalt kliendi probleemile, kus kombineerin omavahel erinevaid massaažiliike ja tehnikaid, et saavutada parim tulemus kliendi heaolu parandamiseks. Sobib nii spordiharrastajatele kui ka kontoritöötajatele, keda painavad ülaselja- või puusaprobleemid. Kasutan segmentmassaaži, Tai-jooga, reflektoorne (jalatallal), Hiina Tui Na, On-site võtteid.

Kliendid on minu kohta peamiselt öelnud, et on saavutanud minuga kiiresti hea kontakti ja olen oma töös väga põhjalik ja pigem selline tugevama käega (tihti pelgavad kliendid, et naismassöörid oma selline õrna käekirjaga). Pean oluliseks kuulata ja teha koostööd kliendiga, et saavutada tulemused mis kliendi massaaži toonud on.

Situatsioonipõhise massaaži teostamisel lähtutakse kliendist ja tema vajadustest. Massaažiseanss planeeritakse vastavalt kliendi probleemile, kus kombineeritakse omavahel erinevaid massaažiliike ja tehnikaid, et saavutada parim tulemus kliendi heaolu parandamiseks. Sobib nii spordiharrastajatele kui ka kontoritöötajatele, keda painavad ülaselja- või puusaprobleemid. Kasutatakse segmentmassaaži, Tai-jooga, reflektoorne (jalatallal), Hiina Tui Na, On-site võtteid.

Klientide lemmik! Situatsioonipõhine massaaž koos infrapuna termohooldusega. Ideaalne kombo, kui tunned, et keha vajaks massaažile eeltöötlemist ja lihashooldust. Selle tulemusel soojenevad nahk ja nahaalused koed, mis teeb ka massaaži oluliselt mõnusamaks tänu eeltöödeldud kehale. Aitab organismist välja viia ka jääkaineid, parandab lihaste toonust ning on tõhus (erinevate lümfisüsteemi häirete puhul) tselluliidi vähendaja. Infrapuna termohooldust teostatakse koos aktiivtoimeaineid sisaldavate ja personaalselt probleemile valitud kehavõidega ning  situatsioonipõhise massaažiga.

Klassikaline massaaž ehk Rootsi massaaž on kõige levinum massaažiliik. Klassikaline massaaž aktiviseerib eelkõige vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, leevendab nii vaimset kui füüsilist pinget e stressi (endorfiinide vabanemine) – lõdvestab valulikke ja pinges lihaseid, kõõluseid; vabastab liigeseid – rahustab valupunkte – trimmib nahka. Sobib neile, kes tahavad üldist lihaspinge leevendust, pigem lõõgastuda ja keha tagasi tasakaalu viia. Võtted on tõhusad, aga vähem intensiivsemad kui situatsioonipõhisel massaažil.  Sobib nii aktiivsetele kui ka istuva eluviisiga inimestele, kelle keha vajab kas lõõgastust või just liikuma saamist. Massaaž toimub massaažilaual. 

Massaaži on oodatud kõik, kes soovivad oma tervist turgutada ja keha taas tasakaalu viia.

Spordimassaaž on mõeldud inimesele, kes on kehaliselt aktiivne või tegeleb kindla spordialaga. Spordimassaaž on tugevam kui klassikaline massaaž ning selles kasutatakse ka rohkem venitusi ning liigesliikuvust parandavaid võtteid. Ühtlasi pannakse rõhku sellele, et tekkinud lihaspingeid ja valusid kiiresti leevendada ja saavutada parim võimalik taastumine.

Aroomimassaaž on rahustava ja lõõgastava toimega, klassikalisemate massaaživõtetega. Massaaži teostatakse baasõli ning eeterlike õlidega, mis imenduvad läbi naha ja hingamisteede organismi. Aroomimassaaži võtted on aeglased, sujuvad ja siluvad. See on teraapia, kus massaaž ning eeterlike õlide toime täiendavad üksteist ning tugevdavad vastastikust mõju. Seansiks sobivad eeterlikud õlid valitakse kliendi ja massööri koostöös. Kui klient eeterlikke õlisid ei talu, võib teha massaaži ka ainult baasõliga.

Lümfimassaaž on nahapinnal teostatav õrn ja pindmine ravimassaaž lümfiringe stimuleerimiseks. Massaaži teostatakse kuivale nahale, vajadusel kasutatakse võtete hõlbustamiseks beebipuudrit. Selle massaažiliigi võtted on aeglased, õrnad, pumpavad, silitavad ja paitavad. Lümfimassaaž kiirendab lümfiringet, ainevahetust ja jääkainete väljutamist organismist ning aitab tugevdada immuunsüsteemi, aitab kaasa verevalumite ja armide kiiremale paranemisele, armkude muutub pehmemaks ja vähem nähtavaks.
 
 

Massaažide hinnad

Situatsioonipõhine massaaž

€ 45

60 minutit

Broneerides järgmise aja 24h jooksul kehtib -5% soodustus järgmisele broneeringule.

Klassikaline massaaž

€ 45

60 minutit

Broneerides järgmise aja 24h jooksul kehtib -5% soodustus järgmisele broneeringule.

Aroomimassaaž eeterlike õlidega

€ 45

60 minutit

Broneerides järgmise aja 24h jooksul kehtib -5% soodustus järgmisele broneeringule.

Spordimassaaž

€ 49

60 minutit

Broneerides järgmise aja 24h jooksul kehtib -5% soodustus järgmisele broneeringule.

Lümfimassaaž

€ 49

60 minutit

Broneerides järgmise aja 24h jooksul kehtib -5% soodustus järgmisele broneeringule.

Situatsioonipõhine massaaž & Infrapuna termohooldus

€ 79

120 minutit

Broneerides järgmise aja 24h jooksul kehtib -5% soodustus järgmisele broneeringule.

Sul on küsimus?

Kirjuta meile oma küsimus ja vastame Sulle esimesel võimalusel!

Scroll to Top