SLIMM Stuudiost

Saame tuttavaks!

SLIMM Studio on uutmoodi ilu-, tervise- ja kehasalong Tallinna kesklinnas. SLIMM hakkab Sulle kindlasti meeldima, sest meie mees- ja naiskonda kuuluvad oma ala spetsialistid, kellel on pikaajalised kogemused tuntud ilukliinikus ja kehastuudios.

Meie eesmärk on pakkuda kvaliteetseid teenuseid taskukohaste hindade ja üliprofessionaalse kliendikogemusega. SLIMM on koht, kus turgutada lisaks kehale ka hinge – koht, kuhu põgeneda igapäevarutiinist või põigata läbi kasvõi keset päeva.

SLIMMist leiad laia valiku erinevaid keha- ja näohoolduseid. Iga inimene on unikaalne ja seetõttu oleme ka enda töös personaalsed ning pühendunud. Ei ole midagi paremat, kui tunda end oma kehas hästi, mistõttu võid end julgelt meie spetsialistide kätesse usaldada!

Kohtumiseni SLIMMis!

Asume aadressil Poordi 3, Promenaadi majade arenduse A-terminali poolses majas, endise Admiraliteedi basseini ja Vanalinna vahel. Maja jääb A-terminali ja D-terminali vahel olevale alale. Sissepääs nii Vanalinna kui Porto Franco poolsest uksest.iscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Meie juurde saab mugavalt tulla nii ühistranspordiga (tramm 1 ja 2 “Kanuti” peatus), autoga (maja ees Europarki parkimistsoon EP29, maja all parkimistsoon EP149), lähedal asub ka Nautica keskuse parkla, kus on parkimine 1h tasuta või ka jalgrattaga, mida saab protseduuri ajaks meie salongi jätta. Samuti on mugav tulla erinevate tõukerattajagamisplatvorme kasutades, jättes liikuri maja kõrvale. Maja ees oleva parkla (EP29) jaoks on klientidele üks parkimiskaart (küsi olemasolu kohta koha peal spetsialistilt). Kaart tuleb kindlasti tagastada peale protseduuri lõppu.

Citybee ja Bolt Drive’i sõidukitega saab parkida maja ette EP29.

Kinkekaardi soovi korral võta meiega ühendust/anna soovist teada info@slimm.ee/+372 5698 3003 (saadaval ka elektrooniline võimalus)

Sissepääs Vanalinna poolt

Sissepääs Porto Franco poolt

Body House OÜ

Reg nr 14689169
KMKR EE102146338
Poordi 3, Tallinn

+372 5698 3003
info@slimm.ee

E-R 09.00-21.00
L 12.00-16.00
P Kokkuleppel

 

TULED AUTOGA?
Vajuta WAZE nupule ja sõida kohale!

Kirjuta meile!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Scroll to Top