Krüolipolüüs Tallinnas

Juba ühe protseduuri järel väheneb töödeldava piirkonna rasvkude jäädavalt ca 40% võrra.

Suurepärane alternatiiv rasvaimule. See on ohutu, mitteinvasiivne ja taastumisajata meetod rasvkoe vähendamiseks.

Väga tulemuslik, teadusuuringutes väljatoodud tulemused on muljetavaldavad (FDA).

Ei vaja pikaajalist taastumisaega (vastupidiselt rasvaimule), saades jätkata igapäevatoimetustega.

Krüolipolüüs aitas mu ”beebi” kõhu ja reie sisekülgede probleemi puhul. Olles katsetanud erinevaid teenuseid, võin nüüd julgelt öelda, et oleksin soovinud selleni varem jõuda. Minu järgmine mõte oli rasvaimu, aga mul on hea meel, et ei pidanud selleni jõudma!
Margaret K.
ema & klient

Mis on krüolipolüüs?

Mitteinvasiivne uuenduslik figuuri korrigeerimise protseduur on suurepärane alternatiiv rasvaimule ilma taastumisaja ja kõrvaltoimeteta. Krüolipolüüsi innovaatilise tehnoloogia abil saab vähendada keha rasvaprotsenti ning viia keha soovitud vormi ohutult ja valutult.

See sobib normaalse kehakaaluga inimesele, kes soovib eemaldada lokaalseid rasvakogumikke kõhult, reitelt, puusadelt, tuharatelt, kätelt, meeste puhul ka rinnapiirkonnast. Rasvarakud langevad apoptoosi ehk loomulikku rakusurma, mille tagajärjel nad hävivad, seejärel viib lümfiringe nad kahe–kolme kuu jooksul organismist välja. Külmutatakse ainult nahaalust rasvkude, ümbritsevaid kudesid mitte. Kuna krüolipolüüs on kauakestva tulemusega ja rasvarakusurm ehk apoptoos on naturaalne, siis ei lange kogu organism stressi, umbkaudselt kahe kuu jooksul on keha kaotanud 30-40% rasvarakkudest ja seejärel saabuvad lõplikud tulemused. 

Krüolipolüüsi populaarsus seisneb selles, et sellega saab töödelda probleemseid piirkondi mis muidu toitumisele ja trennile ei allu, olles heaks kiidetud Ameerika terviseameti (FDA) poolt kui teaduspõhine ja ohutu meetod rasvkoe vähendamiseks. Kui tunned, et ka Sinul on selline mure, siis on krüolipolüüs ideaalne ravi! See meetod käivitab rasvarakkude apoptoosi ehk rakusurma, keha immuunsüsteem töötleb seejärel loomulikult rasva ja eemaldab surnud rakud. Kuni 40% ravitava piirkonna rasvarakkudest eemaldatakse ja rasvkoe paksus väheneb oluliselt.

Ühe krüolipolüüsi seansiga saab korrigeeritavast piirkonnast kaotada kuni 30% rasvaladestusi. Vajadusel võib 4-6 nädala pärast protseduuri korrata, see võimaldab kaotada kuni 40% rasva. Protseduuri kordade arv selgub esimesel visiidil vastavalt rasvkoe paksusele ja muudele asjaoludele, kuid jääb enamasti 1-3 korra sisse.

SLIMMis kasutatakse krüolipolüüsi protseduuril  The Sculpt Pro Aesthetics The Cryo Quattro masinat. Cryo Quattro on kõrgtehnoloogiline krüolipolüüsi seade, mis on tehnolooga juhtivtootja oma detailide tõttu, et muuta ravi ohutumaks, kiiremaks ja tõhusamaks.

Cryo Quattro revolutsiooniline 360° jahutusplaadi disain ja uuenduslik Quattro tehnoloogia koos võimaldavad töödelda kuni nelja piirkonda üheaegselt, lühendades raviaega ja parandades tulemusi.

Krüolipolüüs aitab edukalt mõjutada just neid kehapiirkondi, kuhu rasv sageli kogunema kipub – rasvladestust saab lokaalselt eemaldada nii kõhult, reitelt, puusadelt, tuharatelt kui kätelt.

Cryoliposculpt on Massachusettsi üldhaigla ja Harvardi ülikooli patenteeritud ravi meetod. Kliiniliste uuringute põhjal on teadlased tõestanud, et rasvarakud on väga tundlikud külma suhtes. See avastus pani aluse krüolipolüüsi metoodikale. Sellest tulenevalt toimuvale kudede jahutamisele reageerivad rasvarakud soojustootmise tõusuga ja tekib rasvarakkude lõhustumine.

Loe edasi krüolipolüüsi kohta

Tutvu enne & pärast tulemustega

Krüolipolüüsi hinnad

1 väike tsoon (lõug) LPG lümfimassaažiga näole

€ 180

1 tund
1 otsik

Sisaldab ühte aplikaatorit lõua piirkonnas

2 väikest tsooni LPG lümfimassaažiga

€ 230

2 tundi
1-2 otsikut

Sisaldab 1-2 otsikut; sh väikesed piirkonnad nagu käed, põlved, kaenlaaluse voldid, abaluu piirkond

1 tsoon koos LPG lümfimassaažiga kehale

€ 265

2 tundi
1 tsoon, 1-2 otsikut

Sisaldab 1-2 aplikaatorit (lisaaplikaator vajadusel 50€)
1 tsoon on näiteks: kõht, reie sise/välisküljed, talje, tuharaalune)

2 tsooni koos LPG lümfimassaažiga kehale

€ 349

2 tundi
2 tsooni, 3-4 otsikut

Sisaldab 3-4 aplikaatorit erinevatele piirondadele või 3-4 aplikaatori vajaduse puhul.
2 erinevat tsooni on nöiteks kõht ja reie välisküljed

Korduma Kippuvad Küsimused

Protseduuri alguses täidetakse ära vajalik nõusoleku- ja kliendiinfoleht, konsulteeritakse protseduuri sobivust ning peale seda teeb spetsialist kindlaks probleemsed piirkonnad, seejärel mõõdab ja valib sobiva aplikaatori, millega rasvkudet töödelda. Piirkonnale asetatakse spetsiaalne geelmembraan, et kaitsta nahka külmapõletuste eest. Krülipolüüsi masin tõmbab vaakumiga üles rasvavoldi, mis erinevalt teistest masinatest eelsoojendab kolm esimest minutit suurendamaks vereringet.

Sellele järgneb ”külmutamine” kontrollitud ja personaalselt valitud miinustemperatuurini, mis kristalliseerib rasvarakud, kahjustamata nende peal olevat nahka. Esimeste minutite järel tunnete kerget vaakumit ning torget/survet, seejärel need tunded kaovad. Protseduuri pikkus ühes piirkonnas on 30-45 minutit. Pärast aplikaatori eemaldamist võib piirkond olla pisut punetav ja turses, mistõttu soojendab ja masseerib spetsialist töödeldavat piirkonda. Umbes tunni pärast on  piirkond juba taastunud. Vahel võib esineda väikeseid verevalumeid, kadudes mõne päevaga.

Krüolipolüüs on ideaalne neile, kes on üldjoontes oma kehaga rahul, ent leidub piirkondi, mis ei allu treeningule ega toitumisele. Enamasti on sellised kohad kõht; puusad (nö sangad); reie sise- ja välisküljed; selg (selja- ja rinnahoidjavoldid); põlved; tuharaalune  ja ka lõug (nn lõualott). Kliendid, kelle kehamassiindeks on üle 30, ei pruugi selle protseduuriga soovitud tulemust saavutada.

 • Rasva ladestumine mistahes kehapiirkonnale: kõht, talje, selg, ülajäsemete piirkonnad, nt abaluud, õlad, käed
 • Rasva ladestumine seljale
 • Rasva ladestumine tuharatele
 • Rasva ladestumine reite sise- ja välisküljele
 • Rasva ladestumine kõhule
 • Ohutu – protseduur ei tekita nahale kahjustusi ega probleeme
 • Taastumisaeg
 • Ei ole vaja tuimestust ehk praktiliselt valutu
 • Ei vaja kirurgilist sekkumist
 • Võimaldab vormida peaaegu kogu keha probleemseid piirkondi
 • Toime on lokaalne, ei mõjuta siseorganeid
 • Ajaliselt kiire (60-120min)
 • Heaks kiidetud FDA poolt kui teaduspõhine ja ohutu meetod rasvkoe vähendamiseks

Cryoliposculpt on Massachusettsi üldhaigla ja Harvardi ülikooli patenteeritud ravi meetod. Kliiniliste uuringute põhjal on teadlased tõestanud, et rasvarakud on väga tundlikud külma suhtes. See avastus pani aluse krüolipolüüsi metoodikale. Sellest tulenevalt toimuvale kudede jahutamisele reageerivad rasvarakud soojustootmise tõusuga ja tekib rasvarakkude lõhustumine. Seejärel annavad nad ära oma energia ja rasvarakud loomulikku surma, milleläbi lümfiringe need umbes kahe kuu jooksul kehast välja viib. Teaduslikud uuringud näitavad, et protseduur mõjutab ainult rasvkudet, mitte teisi kudesid, kahustamata nahka, lihaseid, närve ja veresooni. Laguproduktide väljutamisprotsess on seetõttu aeglane, hoides ära ülekoormuse tekke maksale ja eritussüsteemile.

Rasvarakud, mis langesid apoptoosi ehk loomulikku rakusurma (umbes 30-40%), ei saa enam tekkida, vaid eemalduvad kehast lümfisüsteemi kaudu. Ühe krüolipolüüsi seansiga saab korrigeeritavast piirkonnast kaotada kuni 30% rasvaladestusi. Vajadusel võib 4-6 nädala pärast protseduuri korrata, see võimaldab kaotada kuni 40% rasva. Protseduuri kordade arv selgub esimesel visiidil vastavalt rasvkoe paksusele ja muudele asjaoludele, kuid jääb enamasti 1-3 korra sisse.

Esimeste minutite järel tunnete kerget vaakumit ning torget/survet, seejärel need tunded kaovad. Peale aplikaatori eemaldamist võib piirkond olla pisut punetav ja turses, mistõttu soojendab ja masseerib spetsialist töödeldavat piirkonda. Umbes tunni pärast on  piirkond juba taastunud. Vahel võib esineda väikeseid verevalumeid, kadudes mõne päevaga.

 • Pärast protseduuri vältida saunas käimist 5 päeva
 • Enne ja pärast protseduuri vältida päevitamist vähemalt 5 päeva.
 • Protseduuri päeval tuleks vältida treenimist, kuid edaspidi on kehaline tegevus soovitatav
 • Protseduuri läbinud piirkond võib mõned päevad olla tundlik
 • Hooldatud piirkonnale võivad tekkida verevalumid, mis taanduvad tavaliselt paari päevaga
 • Protseduurijärgselt on soovitatav tarbida iga päev vähemalt 1,5 liitrit vett, et kehal oleks kergem jääkaineid ja töödeldud rasvarakke väljutada
 • rasedus, imetamine
 • südame-veresoonkonna haigused
 • maksahaigused
 • neeruhaigused
 • pahaloomulised kasvajad
 • diabeet
 • infektsioonid, nahahaigused või äge põletik hooldatavas piirkonnas
 • hüpertroofilised armid hooldatavas piirkonnas
 • südamestimulaatori kasutamine
 • regulaarselt põletikuvastaste ravimite tarvitamine

Rasvarakud langevad apoptoosi ehk loomulikku rakusurma, mille tagajärjel nad hävivad, seejärel viib lümfiringe nad kahe–kolme kuu jooksul organismist välja. Kuna krüoteraapia on kauakestva tulemusega ja rasvarakusurm ehk apoptoos on naturaalne, siis ei lange kogu organism stressi, umbkaudselt kahe kuu jooksul on keha kaotanud 30-40% rasvarakudest ja seejärel saabuvad lõplikud tulemused.

Krüolipolüüsi abil on võimalik lõua all olevat rasvakihti e lõualotti edukalt krüoteraapia abil vähendada. Esmalt mõõdetakse ära lõua all oleva rasvkoe paksus ning valitakse vastav temperatuur ja aeg. Seejärel hindab spetsialist mitu korda oleks tarvis protseduuri korrata (1-3x).

Kuna pärast protseduuri on piirkonna masseerimine eriti tähtis, siis SLIMM teostab ja soovitab absoluutselt igale kliendile teostada krüolipolüüsi järel kohe otsa väljutavat lümfimassaaži ehk LPG massaaži, tõstes protseduuri efektiivsust lausa 60%!  SLIMMis on LPG meditsiiniline ehk Integral 2I seade, mille tugevam vaakumsüsteem ja programmid on mõeldud just antud protseduuride kombineerimiseks. Näoprotseduuride puhul soovitame teostada LPG endermoloogilist näohooldust. 

Ühe seansi jooksul saab töödelda maksimaalselt NELJA piirkonda. Sõltuvalt soovitud piirkondade arvust kestab protseduur 60–120 minutit. Aastas soovitatakse ühte piirkonda töödelda neli korda. Sama piirkonna külmutamise vahe on 4-6 nädalat.

Krüolipolüüsi käigus hävitatakse rasvarakke läbi külmutamise – rasvkude jahutatakse -11 kraadini, mille tulemusel asuvad rasvarakud soojusenergiat tootma ning langevad selle käigus apoptoosi ehk raku loomulikku surma. Protseduuri tulemusel rasvarakud lõhustuvad ja liiguvad lümfiringe kaudu kehast välja.

Ei leidnud siit vastust?

Kirjuta meile oma küsimus ja vastame Sulle esimesel võimalusel!

Shopping Cart
Scroll to Top