Rullmassaaž lõõgastab lihaseid, tugevdab tervist ja ergutab verevarustust

Istuva töö tõttu jääb mu alakeha tihtipeale kangeks. Mulle meeldib, et rullmassaažis saan kanged lihased lahti muditud. Ühtlasi on rullimine aidanud tselluliidi vastu ja protseduur on mõnus, sest saan selle ajal ka raamatut lugeda.

Eget Velleste, Ajakirjanik

Rullmassaaž aitab mul lõõgastuda ja lihaspingetest vabaneda. Lisaks on SLIMM väga mugavas asukohas ja väga sõbraliku teenindusega. Suurepärane viis üks tunnike iseendale kulutada!

Kristin Uusna, Näitleja

Rullmassaaž

Rullmassaaži esimesed masinad töötati välja juba 1940ndatel. Nende tööpõhimõtteid on tänaseks põhjalikult uuritud ning tänaseks on rullmassaaži masinad ka rahvusvaheliselt tunnustatud.

Masinate tööpõhimõte koosneb pöörleval trumlil paiknevatest 20 rullikust, mis teevad kindel arv pöördeid minutis (4 erinevat kiirust annab võimaluse protseduuri intensiivsust reguleerida – mida kiirem, seda intensiivsem). Rullikud on tehtud tugevast, ent hoolikalt lihvitud puidust ning selle unikaalne kuju võimaldab paremini tabada probleemseid piirkondi. Rullides stimuleerid oma naharakke, pinguldades nahka ja muutes seda siledamaks.  Lisaks aitab rullikute unikaalne kuju kaasa lihaste lõdvestamisele ning üldpingete vähendamisele.

Tänu sellele on tegemist äärmiselt efektiivse salendava, nahka pinguldava ja lõdvestava keha üldmassaažiga. Lisaks on masinatel seadistatud spetsiaalne asendite järjestus ning harjutused on paika pandud lümfimassaaži põhimõtteid järgides. Väga oluline on protseduuri ajal juua piisavalt vett, sest lihased töötavad maksimaalselt just siis kui keha on piisavalt hüdreeritud. Vedeliku tarbimine enne ja pärast massaaži on samuti väga oluline, kuna see aitab organismil kergemini jääkaineid väljutada.

Rullmassaaž kui treening ning energiat andev protseduur

Rullmassaaži masinad on kiiresti väga populaarseks muutunud just efektiivsuse tõttu – nahaalune rasvkude hakkab lõhustuma ja tselluliit väheneb silmnähtavalt. Lisaks sellele on väga tõhus lihaspingetele, see on ainuke massaaž, mille tugevust saab inimene ise reguleerida. Lihaspingete vähendamiseks saab rullida just seda kindlat piirkonda lihases, mida soovid ja tunned enim pinges olevat.

Rullimine ergutab peale lümfisüsteemi ka su keha ainevahetust ja verevarustust ning protseduuri järel tekkinud energialaeng annab mõnusa tõuke kogu päevaks ja tegevusteks.  SLIMMist leiad kaks rullmassaaži masinat ehk rullima võib tulla ka koos kaaslasega.

SLIMMis leiad kaks rullmassaaži seadet ehk saab tulla rullima koos kaaslasega.

Rullmassaaži masinad on varustatud infrapunalambiga. Masinate sisse peidetud infrapunakiirgus laiendab veresooni ja aitab kehast eemaldada sinna ladestunud mürkaineid, tungides naha sügavamatesse kihtidesse. Soovitatav võiks aktiivne ravikuur toimuda 2-3 korda nädalas, vähemalt 10-12 korda intensiivse kuurina ja edaspidi jätkata järelraviga vastavalt spetsialisti soovitustele (1-2x kuus).

Masinad ühendavad endas salendava- ja lümfimassaaži tervendavat koostoimet. Protseduur stimuleerib lümfide toimet, mis aitab kehast välja viia sinna ladestunud mürkained ja parandab ainevahetust, vähendab kudede turset ning aitab võidelda lümfisüsteemi häiretega nagu näiteks tselluliit. Teenust on suurepärane kombineerida salendavate kehamähiste, kavitatsiooni ja EMS treeninguga, aidates lõhestatud rasvarakkudel kehast väljuda või äsja koormust saanud lihastel edukalt lõõgastuda. Regulaarne rullmassaaži protseduuride läbiviimine aitab kõrvaldada ka ainevahetushäireid.

Lümfisüsteem on üks kõige olulisemaid ja keerulisemaid süsteeme inimkehas, see vastutab meie keha puhastamise eest. Ära lase oma lümfisüsteemil laisaks minna. SLIMMi pakutav rullmassaaži teenus aitab Sind, ühendades lümfisüsteemi stimuleerimise ja salendava tulemuse.

Lisaks aitab rullmassaaž suurepärasel leevendada plantaarfastsiiti ja kukekannust. Kui plantaarne fastsia ehk talla all asuv sidekoe riba muutub jäigaks, tekib kannas ja jalalabas valu. Rullmassaažis saab muresid leevendada jalataldade ja säärte rullimisega, mis lõdvestab lihaseid ja pehmendab kudesid. 5-10x 30 minutit rullimist 2 korda nädalas aitas kaugele arenenud kukekannusega mehel vabaneda igapäevastest valudest. Probleemi leevendamiseks soovitatakse üldjuhul venitada ja piirkonda käte, golfipalli või veepudeliga masseerida, ent rullmassaaži seade toob efektiivsema ja kiirema tulemuse, mida pole käsitsi võimalik saavutada.

Rullmassaaži abil:

 • kaotad kaalu ja sentimeetreid
 • parandad vereringet ja pinguldad nahka
 • parandad seedimist ja tõstad lihaste ning naha elastsust
 • vähendad tselluliiti, turseid ja lihaspingeid
 • viid organismist välja mürk- ja jääkained ning stimuleerid lümfisüsteemi

Rullmassaaži vastunäidustused:

 • äge põletikuline haigus
 • nakkushaigus (kollatõbi, tuberkuloos jne)
 • naha- ja/või suguhaigus
 • äge närvikahjustus (peale traumat või operatsiooni)
 • värsked haavad, hiljutised verejooksud, veritsemise oht
 • kasvajad/kasvaja kahtlus
 • kilpnäärmehaigused
 • afektiivsed psüühilised seisundid
 • äge neeru- maksa- ja südamepuudulikkus
 • äge trauma (luumurd, põrutus, rebend)
 • suured sünnimärgid või verevalumid masseeritavas piirkonnas
 • kõrge, ebastabiilne vererõhk
 • veenilaiendid või veenipõletik masseeritavas piirkonnas

Kas rullmassaaž on valus?

Nagu massaažis kohane, siis pinges ja kinni olevad kohad võivad tõepoolest valu teha. Rullmassaažis saab probleemseid piirkondi rullida just sellise tugevusega nagu soovid. On neid, kellele meeldib lihaspingeid ja turses piirkondi jõulisemalt teha ning leevenduvat lihasvalu nautida ja teisi, kelle valulävi on väiksem ning soovib piirduda ainult mõnusa tundega. Igaüks tunneb ja tunnetab oma keha kõige paremini ning rullides ollakse justkui dialoogis iseendaga – soovi korral saab keharaskuse ja rullimiskiirusega protseduuri muuta intensiivsemaks või leebemaks.

Mul on rullmassaažist sinikad. Kas see on tavapärane?

Inimeste nahatüübid ja soodumus nahaaluste verevalumite saamiseks on erinevad. On neid, kellel tekivad massaažidest sinikad ja see on normaalne – naha all on tekkinud n-ö seisev veri ning massaaž paneb vere taas liikuma ja verevarustus paraneb. Enamasti tekivad rullmassaažis sinikad tundlikumates piirkondades – reie välisküljed, sääred, käsivarred. Pärast 1-2 seanssi on keha juba protseduuriga harjunud ning sinikate teke väheneb.

Kas rullmassaažis võib hakata halb?

Võib, aga mitte alati ning sõltub inimese tervislikust seisundist. Protseduur stimuleerib lümfisüsteemi ning aitab erinevatel mürkainetel ja jääkidel kehast väljuda ehk keha puhastada. Kui keha tunneb, et mürkained ja jäägid on hakanud liikuma, võib esimeseks reaktsiooniks olla just halb enesetunne. Tihtipeale võib hakata halb just alakõhtu ning paremat taljet rullides, sest antud piirkonnas asub maks. Maksa ülesandeks on mürkainete töötlemine ja eemaldamine ning organi stimuleerimisel hakkab töödeldavad mürkained ja jäägid kehast kiiremini väljuma.

Kui hakkab halb, siis soovituslik on tõusta püsti, juua vett, anda kehale veidi puhkust ja oodata enesetunde taastumist. Kui tunne leebub, siis võib antud piirkonna rullimist ettevaatlikult jätkata. Samuti võib kerget peapööritust ja uimasust põhjustada seadmes soojust eraldav infrapunalamp, mida saab soovi korral lihtsasti välja lülitada.

Maksimaalsete tulemuste saavutamiseks soovitame rullmassaaži koos EMS treeninguga kui on probleemsed piirkonnad puusad, kõht, tuharad jne, lisaks sellele aitab EMS treening treenida süvalihaseid, mis on rasvapõletuse puhul oluline.

Maksimaalsete tulemuste saavutamiseks soovitame rullmassaaži koos Infrapunamatti koos Eesti biokeemiku poolt spetsiaalselt selleks protseduuriks loodud aktiivtoimeaineid sisaldavate kehavõidega kui soovid vabaned liigsetest sentimeetritest, tursetest, lihasprobleemidest/närvivalu jms muredest ja tselluliidiilmingutest. Lisaks sellele aitad kaasa rasvapõletusele ja parandad naha struktuuri, toonust ja elastsust ning aitad väljutada kehast liigset vedelikku.  Tõhus (erinevate lümfisüsteemi häirete puhul) ja tselluliidi vähendaja. Kombode hinnad (2h): 1x 54€; 5x 235€; 10x 450€.

Maksimaalsete tulemuste saavutamiseks soovitame rullmassaaži koos kavitatsiooniga kui  soovite rasvarakkude lagunemisproduktide väljutamise protsessi kiirendada.

Maksimaalsete tulemuste saavutamiseks soovitame rullmassaaži koos Gerard’s termoaktiivse tselluliidi massaazikreemiga. Väga tugeva tselluliiti eemaldava toimega. Võimaldab toksiliste ainete reabsorbtsiooni ladestunud tselluliidi kudede all. Koosneb väärtuslikest aktiivainetest ja on emulgeeritud väärtuslike taimeõlidega. Termoaktiivne salendav kreem. Lokaalselt rasva vähendava ja salendava toimega siluetti modelleeriv kreem. Kreem vähendab vedelikupeetust parandades kudede toonust ning taimne kollageen muudab naha elastsemaks ja paindlikumaks. Kreemi termoaktiivne efekt kiirendab aktiivainete imendumist, reaktiviseerib perifeerset mikrotsirkulatsiooni, lagundab rasva kiirelt ning muudab naha pehmeks ja toniseerituks. Ei soovitata raseduse ja imetamise ajal ning haprate veenide või kapillaaridega inimestele. Palume tulla kohale ca 10 minutit enne protseduuri või rullmassaazi seanss lüheneb viie minuti võrra. Kombode hinnad: 1x 29€; 5x 130€; 10x 230€.

1x Rullmassaaž

19
 • 60 minutit

1x Rullmassaaž & Gerard's Reducing Cellulite

29
 • 60 minutit

1x Rullmassaaž & Infrapuna termohooldus

54
 • 120 minutit

10x Rullmassaaž

169
 • 60 min