Rullmassaaž Tallinnas

Kaotab hõlpsasti kaalu ja sentimeetreid

Parandab vereringet, seedimist ja tõstab lihaste ning naha elastsust

Viib organismist välja mürk- ja jääkained ning stimuleerid lümfisüsteemi

Vähendad tselluliiti, turseid ja lihaspingeid

“Istuva töö tõttu jääb mu alakeha tihtipeale kangeks. Mulle meeldib, et rullmassaažis saan kanged lihased lahti muditud. Ühtlasi on rullimine aidanud tselluliidi vastu ja protseduur on mõnus, sest saan selle ajal ka raamatut lugeda.”

Eget Velleste
Ajakirjanik

“Rullmassaaž aitab mul lõõgastuda ja lihaspingetest vabaneda. Lisaks on SLIMM väga mugavas asukohas ja väga sõbraliku teenindusega. Suurepärane viis üks tunnike iseendale kulutada!”

Kristin Uusna
Näitleja

Lõõgastav massaaž ja treening

Esimesed rullmassaaži masinad töötati välja juba 1940ndatel. Nende tööpõhimõtteid on põhjalikult uuritud ning tänaseks on rullmassaaži masinad ka rahvusvaheliselt tunnustatud.

Masinate tööpõhimõte koosneb pöörleval trumlil paiknevast 20 rullikust, mis teevad kindla arvu pöördeid minutis (4 erinevat kiirust annavad võimaluse protseduuri intensiivsust ise reguleerida – mida kiirem, seda intensiivsem). Rullikud on tehtud tugevast, ent hoolikalt lihvitud puidust ning nende unikaalne kuju võimaldab paremini tabada probleemseid piirkondi. Rullides stimuleerid oma naharakke, pinguldades nahka ja muutes seda siledamaks. Lisaks aitab rullikute unikaalne kuju kaasa lihaste lõdvestamisele ning üldpingete vähendamisele.

Tänu rullmassaaži ainulaadsetele omadustele on tegemist äärmiselt efektiivse salendava, nahka pinguldava ja lõdvestava keha üldmassaažiga. Lisaks on masinatel seadistatud spetsiaalne asendite järjestus ning harjutused on paika pandud lümfimassaaži põhimõtteid järgides. Väga oluline on protseduuri ajal piisavalt vett juua, sest lihased töötavad maksimaalselt just siis, kui keha on piisavalt hüdreeritud. Samuti on vedeliku tarbimine väga oluline ka enne ja pärast massaaži, sest see aitab organismil kergemini jääkaineid väljutada.

Rullmassaaž kui treening ning energiat andev protseduur

Rullmassaaži masinad on kiiresti väga populaarseks muutunud just nende efektiivsuse tõttu – nahaalune rasvkude hakkab lõhustuma ja tselluliit väheneb silmnähtavalt. Lisaks sellele on rullmassaaž väga tõhus lihaspingete vabastaja, sest see on ainuke massaažiliik, mille tugevust saab inimene ise vastavalt soovile ja vajadusele reguleerida. Lihaspingete vähendamiseks saab rullida just seda kindlat piirkonda lihases, mida soovid ja tunned enim pinges olevat.

Rullimine ergutab peale lümfisüsteemi ka keha ainevahetust ja verevarustust ning protseduuri järel tekkinud energialaeng annab mõnusa tõuke kogu päevaks ja tegevusteks. SLIMMist leiad kaks rullmassaaži masinat ehk rullima võib tulla ka koos kaaslasega!

Rullmassaaži masinad on kiiresti väga populaarseks muutunud just nende efektiivsuse tõttu – nahaalune rasvkude hakkab lõhustuma ja tselluliit väheneb silmnähtavalt. Lisaks sellele on rullmassaaž väga tõhus lihaspingete vabastaja, sest see on ainuke massaažiliik, mille tugevust saab inimene ise vastavalt soovile ja vajadusele reguleerida. Lihaspingete vähendamiseks saab rullida just seda kindlat piirkonda lihases, mida soovid ja tunned enim pinges olevat.

Rullimine ergutab peale lümfisüsteemi ka keha ainevahetust ja verevarustust ning protseduuri järel tekkinud energialaeng annab mõnusa tõuke kogu päevaks ja tegevusteks. SLIMMist leiad kaks rullmassaaži masinat ehk rullima võib tulla ka koos kaaslasega!

Lümfisüsteem on üks kõige olulisemaid ja keerulisemaid süsteeme inimkehas, sest see vastutab meie keha puhastamise eest, mistõttu on oluline, et lümfisüsteem ei muutuks laisaks. SLIMMis pakutav rullmassaaži teenus aitab Sind, ühendades lümfisüsteemi stimuleerimise ja salendava tulemuse.

Rullmassaaži masinad on varustatud infrapunalambiga. Masinate sisse peidetud infrapunakiirgus laiendab veresooni ja aitab kehast eemaldada sinna ladestunud mürkaineid, tungides ka naha sügavamatesse kihtidesse. Soovitatavalt võiks aktiivne ravikuur toimuda 2-3 korda nädalas, vähemalt 10-12 korda intensiivse kuurina. Edaspidi võib jätkata protseduuridega vastavalt spetsialisti soovitustele (1-2x kuus).

Masinad ühendavad endas salendava- ja lümfimassaaži tervendavat koostoimet. Protseduur stimuleerib lümfide toimet, mis aitab kehast välja viia sinna ladestunud mürkained, parandab ainevahetust, vähendab kudede turset ning aitab võidelda lümfisüsteemi häiretega nagu näiteks tselluliit. Teenust on soovitatav kombineerida salendavate kehamähistekavitatsiooni ja EMS treeninguga, mis aitavad lõhestatud rasvarakkudel kehast väljuda või äsja koormust saanud lihastel edukalt lõõgastuda. Regulaarne rullmassaaži protseduuride läbiviimine aitab kõrvaldada ka ainevahetushäireid.

Lisaks aitab rullmassaaž suurepäraselt leevendada plantaarfastsiiti ja kukekannust. Kui plantaarne fastsia ehk talla all asuv sidekoe riba muutub jäigaks, tekib kannas ja jalalabas valu. Rullmassaažis saab muresid leevendada jalataldade ja säärte rullimisega, mis lõdvestab lihaseid ja pehmendab kudesid. 5-10x 30 minutit rullimist 2 korda nädalas aitas kaugele arenenud kukekannusega mehel vabaneda igapäevastest valudest. Probleemi leevendamiseks soovitatakse üldjuhul venitada ja piirkonda käte, golfipalli või veepudeliga masseerida, ent rullmassaaži seade toob efektiivsema ja kiirema tulemuse, mida pole käsitsi võimalik saavutada.

 

Broneerides järgmise aja 24h jooksul, kehtib -5% lisasoodustust  *Soodustus ei kehti kui järgnev 24h jooksul broneeritud aeg tühistati.

Rullmassaaži hinnad

1 x Rullmassaaž

€ 19

60 minutit

Proovikord 15€
Broneerides järgmise aja 24h jooksul, kehtib -5% lisasoodustust e 1x 18€

1x Rullmassaaž & Gerard's Reducing Cellulite

€ 29

60 minutit

Kombode hinnad: 5x 130€; 10x 230€.
Broneerides järgmise aja 24h jooksul, kehtib -5% lisasoodustust (sh pakettidele)

1x Rullmassaaž & Infrapuna termohooldus

€ 54

120 minutit

Kombode hinnad: 5x 235€; 10x 450€.
Broneerides järgmise aja 24h jooksul, kehtib -5% lisasoodustust (sh pakettidele)

10 x Rullmassaaž

€ 169

60 minutit

5x rullmassaaž 90€
Broneerides järgmise aja 24h jooksul, kehtib -5% lisasoodustust e 10x € 160€; 5x 86€

Korduma Kippuvad Küsimused

Nagu massaažile kohane, siis pinges ja kinni olevad kohad võivad tõepoolest vahel ka valu põhjustada. Rullmassaažis saab probleemseid piirkondi rullida just sellise tugevusega nagu soovid. On neid, kellele meeldib lihaspingeid ja turses piirkondi jõulisemalt rullida ning leevenduvat lihasvalu nautida ja teisi, kelle valulävi on väiksem ning kes soovivad piirduda ainult mõnusa ja lõõgastava tundega. Igaüks tunneb ja tunnetab oma keha kõige paremini ning rullides ollakse justkui dialoogis iseendaga – soovi korral saab keharaskuse ja rullimiskiirusega protseduuri muuta intensiivsemaks või leebemaks.

Võib, kuid see ei ole kuigi levinud ning sõltub inimese tervislikust seisundist. Protseduur stimuleerib lümfisüsteemi ning aitab erinevatel mürkainetel ja jääkidel kehast väljuda ehk keha puhastada. Kui keha tunneb, et mürkained ja jäägid on hakanud liikuma, võib esimeseks reaktsiooniks olla just halb enesetunne. Kõige sagedamini võib hakata halb just alakõhtu ning paremat taljet rullides, sest antud piirkonnas asub maks. Maksa ülesandeks on mürkainete töötlemine ja eemaldamine ning organi stimuleerimisel hakkavad töödeldavad mürkained ja jäägid kehast kiiremini väljuma.

Kui hakkab halb, siis on soovituslik tõusta püsti, juua vett, anda kehale veidi puhkust ja oodata enesetunde taastumist. Kui tunne leebub, siis võib antud piirkonna rullimist ettevaatlikult jätkata. Samuti võib kerget peapööritust ja uimasust põhjustada seadmes soojust eraldav infrapunalamp, mida saab soovi korral lihtsasti välja lülitada.

 

Inimeste nahatüübid ja soodumus nahaaluste verevalumite tekkimiseks on erinevad. On neid, kellel tekivad massaažidest sinikad ja see on normaalne – naha all on tekkinud nö seisev veri ning massaaž paneb vere taas liikuma ja verevarustus paraneb. Enamasti tekivad rullmassaažis sinikad tundlikumates piirkondades – reie väliskülgedel, säärtel, käsivartel. Pärast 1-2 seanssi on keha juba protseduuriga harjunud ning sinikate teke väheneb.

 • äge põletikuline haigus
 • nakkushaigus (kollatõbi, tuberkuloos jne)
 • naha- ja/või suguhaigus
 • äge närvikahjustus (peale traumat või operatsiooni)
 • värsked haavad, hiljutised verejooksud, veritsemise oht
 • kasvajad/kasvaja kahtlus
 • kilpnäärmehaigused
 • afektiivsed psüühilised seisundid
 • äge neeru- maksa- ja südamepuudulikkus
 • äge trauma (luumurd, põrutus, rebend)
 • suured sünnimärgid või verevalumid masseeritavas piirkonnas
 • kõrge, ebastabiilne vererõhk
 • veenilaiendid või veenipõletik masseeritavas piirkonnas

Ei leidnud siit vastust?

Kirjuta meile oma küsimus ja vastame Sulle esimesel võimalusel!

Scroll to Top