Kuidas jõuda kerglusega unistuste figuurini Toitumisnõustaja+ ja SLIMM studio koostööna

Luba enda kehale uuel aastal paremat ja tervislikumat peegelpilti

Uue aasta algus on üks populaarsemaid aegu, mil enesele eesmärke püstitada, ning neid ka täitma asuda. Kui Sinu selle aasta lubaduste sekka kuulub ka tervislikum ja teadlikum toitumine ning peegelpilt, siis meil on hea meel Sind sel teel tegutsema aidata, sest SLIMM ja Toitumisnõustaja+ lõid käed. Kuna tervislik toitumine ja LPG massaaž on üks ideaalne kombo kuidas enda tervisega seotud eesmärke püstitada, siis panime kokku kombo, millest oleks patt ilma jääda.

Heade ja püsivate tulemuste saavutamiseks ei pea olema 100% ideaalne, vaid peab olema järjepidev. Järjepidevus on lisaks kõigele eelnimetatule eduka ja püsiva kaalulangetuse olulisim saladus. Seega, tegelikult ei olegi ehk ilmtingimata kõige olulisem see, mida ja kui palju me sööme, vaid hoopis see, kas me päriselt saame aru, MIKS võiks teadlikult toituda ja KUIDAS siis seda teha nii täna, homme kui ülehomme. Ehk on olulisem hoopis oskus vaadata toitumist veidi suuremalt, teha häid teadlikke valikuid iseseisvalt ning ELUKESTVALT ja selle juures õppida tervislikku toitumist armastama ning matta maha kõik negatiivsed mõttemustrid, mida endaga kaasas kanname.

Toitumisnõustaja+ vaieldamatult kõige populaarsem 8-nädalane veresuhkru tasakaalustamisel põhinev toitumisprogramm stardib juba 15.01.2024. Programmi on tänaseks läbinud juba üle 1600 osaleja ning selle peamine eesmärk on aidata Sul päriselt mõista, kuidas elukestvalt teadlikult toituda, saavutada tervislikult oma ideaalkaal, suurem energiatase ning hoiduda igaveseks lühiajalistest lahendustest ja dieetidest.

Programmiga liitudes ootavad Sind:

  • Iganädalased koolituslikud videod
  • Retseptikogumik
  • Toetav FB-i grupp
  • Iganädalane toitumisnõustaja tagasiside
  • Live-d toitumisnõustajaga ja külalisesinejad
  • Näidistoitumiskavad ning toitumissoovitused
  • Soovituslikud tooted, sooduskoodid jpm

 

Selle eripakkumise raames saavad 50 kiiremat 3.-5. jaanuaril 8-nädalase Toitumisnõustaja+ toitumisprogrammi põhipaketiga liitudes kingituseks kaasa TASUTA LPG massaaži SLIMM kehastuudios. 

 

Teadlikkus – miks ja kuidas toituda?

Kui me ei tea MIKS me midagi teeme ja KUIDAS seda teha, siis kuidas me üldse saame seda teha? Ma olen kohanud palju inimesi, kes on läbinud oma elu jooksul mitmeid dieete, pidanud kinni toitumiskavadest, proovinud muid alternatiivseid võtteid, aga siiski ei tea nad täpselt, miks nad seda päriselt üldse teevad (lisaks soovile kaalu langetada), mis see tervislik toitumise siis on, millest toit tegelikult koosneb ning miks on mõned toidud meile paremad kui teised. Ma siiralt usun, et on väga oluline enda jaoks see kõik selgeks teha, sest vastuolulist infot on meeletult palju ning selle sisse on väga kerge ära eksida. Tervislik toitumine ei ole ainult kana ja lillkapsa söömine – see on palju rohkemat!

Harjumused

Harjumuste loomine võtab aega, ma julgeks väita et vähemalt 1-2 kuud. Kui aga hüpata ühest lühiajaliselt dieedist/lahendusest teise, siis ei jõuagi head harjumused tekkida. Just nende harjumuste loomine ongi paljude inimeste jaoks see suurim komistuskivi, heade harjumuste loomine ei ole ilmtingimata nii lihtne ning kohe kindlasti ei ole heade harjumuste loomine järjekordne “kiire lahendus”. Küll aga on see kohe kindlasti seda väärt! Panustada oma elust paar kuud, et luua head toitumisharjumused ning saada päriselt teadlikuks, on kindlasti üks parim investeering, mida kunagi teha saad.

Muuda oma mõtteviisi

See, kuidas me millestki mõtleme, on minu arvates olulisem, kui see, kuidas me midagi teeme. Seoses teadliku ja tervisliku toitumisega on negatiivsed mõttemustrid kiired tekkima. Selles võivad olla süüdi kõik need kavad ja dieedid, mille läbimine pole õnnestunud või mis on tundunud liiga rasked ja piiravad, samuti lapsepõlv ning sealt kaasa tulnud arusaamad ja halvimal juhul isegi traumad. Süüdi võib olla ka sotsiaalmeedia, mida jälgides võib tõepoolest tekkida arusaam, et selleks, et olla ideaalses vormis tuleb süüa ainult lehtsalatit ja keedukana või siis tuleb oi kui rangelt kaloreid lugeda, sest ainult kaloreid on need, mis “loevad”. 🙂
Tegelikult see muidugi nii ei ole. Kui mõistame täpsemalt, mis see tervislik toitumine on, kuidas mõnusalt ja püsivalt kaalu langetada ning loome head harjumused, siis võib väga vabalt juhtuda see, et õpime tervislikku toitumist armastama. See muutub meie jaoks lihtsaks, meeldivaks ning meie elu tavaliseks osaks.

Väldi “kõik või mitte midagi” mantrat

Ehk oled ka ise endale korduvalt lubanud, et nüüd ma hakkan ülitublilt toituma, ma jätan välja selle ja tolle ning luban, et ei kaldu oma plaanist kordagi kõrvale! Kas kõik või mitte midagi, eks!
Küll aga on sellisel juhul väga lihtne esimese apsaka peale koos trummiga ka pulgad minema visata ning lisaks tunda end jälle läbikukkununa. Just siis on mõtted sellest, et ehk see tervislik toitumine ei olegi Sinu jaoks, väga kerged tekkima.

Mida Toitumisnõustaja Elis LPG massaažist arvab?

”Ma olin enne LPG massaažist siit-sealt ikka kuulnud, kuid polnud ise kunagi proovima jõudnud ja ei osanudki väga sellest midagi arvata. Tänaseks aga olen käinud LPG massaažis kolm korda ning mulle tõesti väga meeldib –  juba ootan järgmist korda. Esiteks meeldib mulle sealne külalislahke atmosfäär ja SLIMMis tegutsevad inimesed ning teiseks on vähemalt minu jaoks olnud LPG massaaž lõõgastavam ja nauditavam, kui oleksin osanud arvata. Eks on olnud ka tundlikumaid piirkondi, aga see käib ka asja juurde! Tihti ongi just need tundlikumad kohad need, kuhu on rohkem rasvarakke kogunema hakanud. Ka nahk tundub kolme korra järgselt kuidagi rohkem pingul olevat! Julgen igatahes soovitada!”

Kuidas kingitus lunastada?

Pärast Toitumisnõustaja+ põhiprogrammi soetamist jõuab Sinuni ka e-kiri täpsema vajaliku infoga, aga LPG seansi saad liitumise järgselt broneerida SLIMM Stuudio kodulehel või kirjutades info@slimm.ee.

Kodulehelt broneerides vali pealehelt “broneeri aeg”, edasi vali LPG & hooldused kehale ning LPG esmane proovikord. Seejärel vali endale sobiv aeg ning kirjuta lisainfosse Toitumisnõustaja+. Meie edastame omalt poolt Sinu nime LPG-sse ja sellega lunastadki tasuta pääsme.

Otselink broneerimiseks:  https://online.saloninfra.ee/slimm?booking=new&category=2726

Tasuta massaaži saad realiseerida 2 kuu jooksul.

PS: Kui oled broneerinud aja, aga juhtub midagi ootamatut ning sa ei saa seansile minna, siis teist korda kahjuks enam tasuta broneerida ei saa. Viimane tühistamise aeg on 24h enne broneeringu aega.

Kui Sa ei saa LPG massaaži ise minna, siis on Sul võimalus ka kingitus edasi kinkida. Selleks tuleb broneerimisssüsteemis kirjutada lisainfosse programmi ostja nimi ning Toitumisnõustaja+.

Meilitsi broneerides kirjuta LPG massaaži mineja andmed, aga mainida, et 8-nädalase programmi ostis inimene x. Kontakt: info@slimm.ee.


Oleme SLIMMis alati seda usku, et püsivad tulemused tekivad vaid siis, kui liita kokku teadmised, järjepidevus ja toetavad keskkond. Kui soovid avastada enda jaoks kõik need eduka ja püsiva kaalulangetuse saladused ning unustada alatiseks lühiajalised lahendused, siis see 8-nädalane heade harjumuste ja kaalulangetus-programm on täpselt see, et selle aasta eesmärke käsikäes SLIMMiga püstitama hakata. 

Kui soovid inspiratsiooni Toitumisnõustaja+ edulugudest, mis võiksid järgmisena Sinust olla, siis viska neile pilk peale siit.

Tervistavat uut aastat!

Toitumisnõustaja+ ja Slimm

Shopping Cart
Scroll to Top