Lipo laser

41,00 340,00  sisaldab KM

Laser liposaktsioon on tõhus meetod kehakontuuride vormimiseks, kui treeningud ning dieet ei anna piisavat tulemust.  Protseduur on sobilik nii naistele kui meestele ning praktiliselt kõikidele kehapiirkondadele (v.a. naistel rinnapiirkond). Peamised ravipiirkonnad on  kõht, talje ehk nn. “sangad”, tuharad, reied, põlved, selg ja käed. Hooldus sobib kõikidele nahatüüpidele ja kehapiirkondadele, kuhu on kogunenud soovimatut rasva

Protseduur on valutu, lihtne ja täiesti ohutu. Laserkiired aitavad rasvarakkudel kaotada oma ümarad vormid, vabastades selliselt rakusisese rasva. Seejärel  väljutatakse rasv organismist järk-järgult keha loomuliku ainevahetuse käigus. Laserist tulev energia lõhub rakumembraani ning talletatud rasvhape liigub rakust  välja otse lümfisüsteemi. Antud protseduur tagab ka ravijärgselt organismi parema ainevahetuse toimimise ja eemaldab vabad rasvhapped ega lase neil tagasi tekkida. Laser töötab 650-660 nm lainepikkusega ning seadmel on 8 laserpadjakest, kus on omakorda mitu individuaalset laserallikat.

Hoolduskuur peaks koosnema 8-12 hoolduskorrast, mis viiakse läbi kaks korda nädalas. Hoolduste jooksul väheneb rõivasuurus eeldatavalt 1–2 numbrit. Protseduuri efektiivsuse suurendamiseks soovitame Lipo Laserit kombineerida nii rullmassaaži, LPG massaaži ning EMS treeninguga, mis soodustavad ainevahetust ning rasva väljutamist. Enne ja pärast protseduuri soovitame tarbida rohkelt vett ja rohelist teed, et aidata kehal mürk-ja jääkaineid väljutada. Kuuri ajal ja lõpus soovitame jälgida tervislikke eluviise. Kaks tundi enne ja pärast protseduuri soovitatakse vältida tugevat einestamist.

Soetatud teenus kehtib 3 kuud alates ostmise hetkest, seejärel krediit aegub.

Scroll to Top