Eva-Lota LPG massaaži kogemust jagamas

LPG massaaži kogemuslugu: Kuidas protseduur tselluliiti, ainevahetust ja lihaspingeid vähendas

LPG endermoloogilistest massaažidest on paljud kliendid leidnud abi tervisemuredele või parandanud otseselt enda muresid seoses välimuse ning lümfisüsteemihäiretega. Erinevate massaažide eesmärgil on edukalt võimalik parandada enesetunnet, turgutada immuunsüsteemi, tasakaalustada närvisüsteemi, viia kehast välja sinna talletunud jääkained, parandada ainevahetust ning vähendada lihaspingeid ja valusid.

Täna tutvustame lähedamalt ühest SLIMMis pakutavast lümfimassaaži kogemusloost (LPG massaaž) Eva-Lotaga. Eva on 11 aastat oma elust tegelenud tantsimisega, millest on tekkinud ka alaselja- ja põlvetraumad. Hetkel töötab ta juuksurina ehk teeb palju tööd seistes ning põhiline koormus on samuti seljal ja jalgadel.

Viimastel aastatel on Eva elus olnud mitmeid suuri elumuutuseid nagu näiteks abiellumine, töökohavahetus, kolimine ning ka koroonapiirangutest tingitud takistused järjepideva trenni tegemisel. Selle kõige tulemusel on kogunenud mõned lisakilod ning tselluliit jalgadel ja tuharatel. Lihaspingetest ja tselluliidist lahti saamiseks otsustas Eva läbida lõõgastava LPG massaaži 10 korra kuuri ning ta oli lahkesti nõus SLIMMiga jagama oma muljeid ja kogemusi.

Milline oli sinu esimene LPG massaaži kogemus?

Esimesel korral LPG-sse minnes olin ikka veidi ärevil, kuid mind võttis vastu väga meeldiv ja armas spetsialist, kellega meil jutt kohe jooksma hakkas ning seetõttu oli ka kõigil järgnevatel kordadel tunne nagu oleks sõbrannaga kokku saanud. Kunagi varem olin teises salongis läbinud LPG lümfimassaaži 10 korra kuuri, siis arvasin, et tean mida see protseduur endast kujutab.

Heaks üllatuseks oli see, et kui varasemalt teises salongis lasti mul valida kaks piirkonda millele kogu kuuri käigus keskenduti, siis SLIMM LPG massaažis keskendutakse tervele kehale (keskendudes seejärel probleemsetele piirkondadele nagu kõht; tuharad; reied; sangad vms), mis suures plaanis andis minu arvates ka paremaid tulemusi. Varasema kogemuse põhjal mäletasin, et esimestel kordadel oli protseduur valulik ning ka peale protseduuri oli nahk tundlik, kuid SLIMMis käies ei tundnud ma õnneks kordagi kuuri jooksul valusid protseduuri ajal või sellele järgnevatel päevadel.

Kuidas leidsid SLIMMi ning miks otsustasid LPG massaaži meie juurde proovima tulla, olles seda varem teises salongis proovinud?

SLIMM’ist kuulsin esmakordselt sotsiaalmeediast, täpsemalt Keili Sükijaineni Instagramist. Otsustasin tema soovitusel minna proovima mõnda kehamähist. Paar kuud hiljem, kui mõtlesin, et tahaksin LPG massaaži minna, vaatasingi esmalt SLIMMi kodulehele, kuna kehamähises käies meeldis mulle sealne teenindus väga ning salong oli ka äämiselt hubane ja mõnus. Võrdlesin ka muidugi mõne teise salongi pakutavaid hindu, kuid SLIMM jäi lisaks taskukohasele hinnale ka hea varasema teeninduskogemuse poolest minu esimeseks valikuks.

Miks otsustasid läbida 10 korra kuuri ning millised olid tulemused?

10 korra kuuri otsustasin läbida, kuna teadsin, et ühe korraga soovitud muutusi ei teki. Spetsialistilt uurides saingi teada, et keha hakkab muutuma enamasti alates viiendast korrast ja seda nägin ka ise, et nahk ja keha hakkasid muutuma umbes kuuri keskel. Nägin enda keha juures muutustena kiiremat ja regulaarsemat ainevahetust, vähenenud tselluliiti reitelt ja tuharatelt ning kogu kehalt kaotasin kokku 16 cm, mis on minu arvates päris hea ja suur tulemus.

Kõige rohkem (9 cm) vähenes sentimeetreid kõhu piirkonnast (üla- ja alakõht). Kindlasti soovitan enne kuuri algust ennast mõõta ja kui endal kodus pole võimalik, siis paluda spetsialistil seda teha ning mõõdud kirja panna, et oleks millega hiljem võrrelda. Tegin vahetult enne esimest protseduuri ka enda jaoks pildid ning juba paari nädala pärast oli neid pilte vaadates tunne nagu vaataks mõnda teist inimest.

Mida olid varem LPG massaažist kuulnud? Kui mainisid mõnele tuttavale, et kavatsed teha LPG massaaži kuuri, siis kuidas nemad reageerisid?

Nagu mainitud, oli mul varasem LPG kogemus olemas. Tol korral läbisin LPG Alliance 10 korra kuuri, kuid ma ei uurinud selle kohta eelnevalt väga palju ja arvasin, et see “Alliance” on lihtsalt mõni uhke nimetus ning mul polnud aimugi, et LPG massaaži saab tegelikult teha erinevate masinate ja võtetega. Kui nägin pärast paari seanssi, et SLIMMis tehakse protseduuri hoopis teistmoodi, küsisin spetsialistilt ja ta oli lahkesti nõus rääkima erinevatest LPG massaaži võtetest ning ka erinevatest etappidest mida see masin ühe protseduuri ajal sinu kehale teeb.

Teistele inimestele mainides ja sotsiaalmeedias jagades, et käin LPG’s sain mitmeid küsimusi, et mis see on ja mida see teeb. Mõned kirjutasid, et on mõelnud ka minna, kuid pole julgenud proovida, ent nüüd tahavad kindlasti selle kuuri ette võtta, sest nägid, et keegi tuttav on ka käinud. Ainus negatiivsem arvamus oli minu emal, kes ise on samuti LPG Alliance kuuri läbinud ja kuna see ei andnud talle justkui erilisi tulemusi siis arvas ta, et ei ole mul mõtet selle peale oma raha kulutada. Õnneks minul siiski tulid tulemused ja veel väga head (toim: tulemused on maksimaalsed spetsialisti kogemuste ja hästi hooldatud masinaga).

Kellele soovitaksid LPG massaaži proovida ning milliseid nippe jagaksid maksimaalsete tulemuste saavutamiseks?

Omalt poolt võin öelda, et minu kogemuse põhjal LPG massaaž tõesti annab tulemust, kuid tuleb ka ise massaažide vahepeal sellele kaasa aidata – palju liikuda, kasvõi jalutades rohkem, kui muid treeninguid mingil põhjusel võimalik teha ei ole. Paar aastat tagasi LPG kuuri läbides ei muutnud ma midagi oma elustiili juures, ei teinud trenni ega toitunud piisavalt mitmekülgselt ning seetõttu kadus ka saavutatud tulemus paari kuuga täielikult. Hetkel on möödas 10 korra kuurist umbes kuu aega ning tunnen, et nahk on endiselt väga heas seisus ja ootan juba väga selle kuu LPG massaaži.

Mõned soovitused mis annaksin lisaks trennile ja liikumisele oleksid, et kui vähegi võimalik, siis kindlasti jätkata pärast 10 korra kuuri läbimist kord kuus või miks mitte rohkemgi LPG massaažis käimist, et keha aktiivsena hoida (eriti kui istuv elustiil jms pärsib keha normaalset funktsioneerimist). Teiseks toimivaks nipiks nägin, et tekitasin endale harjumuseks juua protseduuri päevadel rohkem vett kui tavaliselt, et aidata kehal rohkem jääkaineid väljutada ning võimaluse korral läksin protseduurile jalgsi.

Soovitaksin LPG massaaži kõigile, kui su kehal on märke tselluliidist ja nahk on seetõttu ebatasane või kui tunned, et keha ei tule ise toime kõikide ebavajalike ainete kehast välja suunamisega vaid talletab need tekitades ebameeldivaid lisakilosid. Samuti kui soovid parandada ainevahetust või vabaneda igapäevategevustega tekkinud lihasvaludest.

Eva-Lota tegemiste kohta saad uurida siit:

Instagram: @evalota.roos

Youtube: Roos Family 

LPG massaaži kogemusloost Eva-Lotaga võib igaüks kaasa võtta järgnevad tähelepanekud:

  • Keha hakkab muutusi tundma alates protseduuri 5ndast korrast
  • Mõõda end enne kuuri algust (ja tee pildid) või lase seda spetsialistil teha vahetult enne esimest protseduuri
  • LPG massaaž toob tulemust, kuid tähtis on ka massaaživäline aeg ja tegevus (toitumine, liikumine, puhkus)
  • Rohkema vee joomine aitab tulemustele paremini kaasa ning jääkaineid veelgi enam väljutada
  • LPG kogemused ja tulemused mujal ei ole tihtipeale võrreldavad (SLIMM kasutab personaalset kava koostamist igale indiviidile vastavad probleemide olemusele)
  • LPG massaažis ei käida vaid tselluliiti parandamas, see parandab ka muidu tähtsaid funktsioone nagu vereringe, lihaspinged, ainevahetus, une kvaliteet jpt
Scroll to Top