UUS! Krüolipolüüs

215,00 349,00  sisaldab KM

Mitteinvasiivne uuenduslik figuuri korrigeerimise protseduur on suurepärane alternatiiv rasvaimule ilma taastumisaja ja kõrvaltoimeteta. Krüolipolüüsi innovaatilise tehnoloogia abil saab vähendada keha rasvaprotsenti ning viia keha soovitud vormi ohutult ja valutult.

See sobib normaalse kehakaaluga inimesele, kes soovib eemaldada lokaalseid rasvakogumikke kõhult, reitelt, puusadelt, tuharatelt, kätelt, meeste puhul ka rinnapiirkonnast. Rasvarakud langevad apoptoosi ehk loomulikku rakusurma, mille tagajärjel nad hävivad, seejärel viib lümfiringe nad kahe–kolme kuu jooksul organismist välja. Külmutatakse ainult nahaalust rasvkude, ümbritsevaid kudesid mitte. Kuna krüolipolüüs on kauakestva tulemusega ja rasvarakusurm ehk apoptoos on naturaalne, siis ei lange kogu organism stressi, umbkaudselt kahe kuu jooksul on keha kaotanud 30-40% rasvarakkudest ja seejärel saabuvad lõplikud tulemused. 

Kuna pärast protseduuri on piirkonna masseerimine eriti tähtis, siis SLIMM teostab absoluutselt igale kliendile krüolipolüüsi järel kohe otsa väljutavat lümfimassaaži ehk LPG massaaži, tõstes protseduuri efektiivsust lausa 60%!  SLIMMis on LPG meditsiiniline ehk Integral 2I seade, mille tugevam vaakumsüsteem ja programmid on mõeldud just antud protseduuride kombineerimiseks. Näoprotseduuride puhul soovitame teostada LPG endermoloogilist näohooldust. 

Ühe seansi jooksul saab töödelda maksimaalselt NELJA piirkonda. Sõltuvalt soovitud piirkondade arvust kestab protseduur 60–120 minutit. Aastas soovitatakse ühte piirkonda töödelda neli korda. Sama piirkonna külmutamise vahe on 4-6 nädalat.

 

Scroll to Top