Infrapunamatt kehavõidega

45,00 349,00  sisaldab KM

Infrapunakiirgus põletab nahaalust rasvakihti vaatamata sellele, et ümbritsev temperatuur on natuke üle 35 kraadi. Protseduur aitab organismist välja viia jääkaineid, parandab lihaste toonust ning on tõhus (erinevate lümfisüsteemi häirete puhul) tselluliidi vähendaja. Rahustavas, kuid samas piisavas kuumuses tunned end meeliülendavalt. Tulemuseks kilode kadumine, vähenenud tselluliit ja paistetus ning elastsem ja siledam nahk.

Infrapuna kiirgus tungib inimese kudedesse 4-5 cm sügavusele, kutsudes esile tugeva higistamise. Infrapunakookonis on higistamine 3x intensiivsem võrreldes teiste saunadega (tungides seal vaid mõne mm sügavusele). Keha koed soojenevad sügavamal, rakkude temperatuur tõuseb kuni 38 kraadi.

Tavasaunas higistatakse vett 90-97% koostisest, infrapunamatis  80-85% vett ning 15-20% väljutatakse mürgiseid ainevahetusprodukte (rasvad, kolesterool) ning raskemetalle (vaske, elavhõbe, plii, alumiinium, niklit, tina).

SLIMMis teostatakse infrapunateraapiat koos 100% naturaalseid aktiivtoimaineid sisaldavate kehavõietega mis maksimaliseerivad jääkainete väljutamise tulemusi ning naha struktuuri parandamist (valikus erinevad kehavõided mis valitakse personaalselt vastavalt vajadustele).

Veelgi maksimaalsemate tulemuste saavutamiseks teostada infrapunamatti koos väljutava massaaži (LPG massaažrullmassaaž) või aktiivse treeninguga (EMS treening; muu aktiivne treening).

 

Soetatud teenus kehtib 3 kuud alates ostmise hetkest, seejärel krediit aegub.

Sulle võib meeldida ka…

Scroll to Top