Kosmeetiku hooldused

Kvaliteetne näohooldus meie kogenud kosmeetikult Elen Noga-lt. Kosmeetik hoolitseb selle eest, et meie teenuste valik oleks parim valik näonaha hoolitsusi erinevatele näonahatüüpidele ja nahaprobleemidele. Sind ootab meeldiv ja professionaalne teenindus koos kaasaegsete seadmetega ja professionaalsete toodetega, mis muudavad Sinu külastuse eriti meeliülendavaks. Lisaks näohooldustele on teenuste valikus ka depilatsiooni ja ripsmete ning kulmude värvimisse. Sobiv näohooldus pannakse kokku vastavalt tasuta konsultatsioonile ning hinnad on alates 26€-49€. Teenused on sobilikud ka meestele.

Elen kasutab töös Anesi ja IMAGE tootesarjadega, hooldus kombineeritakse vastavalt personaalsele vajadusele.

ANESI kosmeetikavahendid on loodud Phytolab Laboratories poolt. Iga toote koostis kinnitatakse ja valitakse aktiivained teaduse tippsaavutuste põhjal, arvestades erinevate toodete spetsiifikat ja neile esitatavaid nõudmisi. Phytolab teeb sageli koostööd parimate kosmeetikaspetsialistidega kogu maailmast, eesmärgiks kõrgeim kvaliteet, efektiivsus ja uuenduslikkus.

IMAGE  näohoolduste valikus on erinevatele nahatüüpidele sobilikud hooldused alates õrnematest ensümaatilistest koorimistest kuni kõrgtasemeliste AHA/BHA hapetega dermakosmeetiliste koorimisteni. Vananemist aitavad edasi lükata taimsete tüvirakkude ekstraktid, antioksüdandid ja peptiidid, mis tänu ainulaadsele Vectorize tehnoloogiale jõuavad 48 tunni jooksul ka kõige sügavamate nahakihtideni.

Miks peaks just Eleni enda kosmeetikuks valima?

 • Rahvusvaheline kogemus
 • Näohooldus sisaldab näe- dekoltee ja turjamassaaži
 • Kvaliteetsed ja tunnustatud näohooldussarjad
 • Personaalne lähenemine (tasuta konsultatsioon)
 • Tõhusad koduhooldusnipid
 • Pühendunud ning pidevalt end täiendav
 • “Miks ma mida just Sulle teen?” lisainfo

Algpuhastus, koorimine vastavalt nahatüübile, mask vastavalt nahatüübile, seerum, silma- ja päevakreem

Kuivale, aknele kalduvale ja dehüdreeritud nahale. Algpuhastus, koorimine vastavalt nahatüübile, ANESI Näo ja dekoltee massaaž massaazikreemiga, vajadusel lisandub ultrahelipuhastus 25 min, massaažikreem massaažiga, ANESI sügavniisutav mask ning kontsentreeritud ampullid, seerum, silma- ja päevakreem

Tundlikule ja väsinud nahale. Algpuhastus, ensüümkoorimine, vajadusel lisandub ultrahelipuhastus 25 min, näo ja dekoltee massaaž GMT KAKAO alginaatmask, seerum, silma- ja päevakreem

Tõhus dermatseutiline noorendav hoolitsus, mis mõjutab peamist vananemist põhjustavat protsessi. Algpuhastus, AHA- hapetega koorimine, vajadusel lisandub ultrahelipuhastus 25 min, näo ja dekoltee massaaž aktiivkontsentraadiga + FOOTONTERAAPIA, pinguldav mask glükooli proteiinidega, seerum, silma- ja päevakreem

Retinool ehk A-vitamiin reguleerib naha sarvestumist ja vähendab naha kuivust. Retinoolhooldus sobib eelkõige naha niisutamiseks ja ühtlustamiseks; sobib ka järgnevate keemiliste koormiste ettevalmistamiseks. Näidustused: Vananeva naha elastsuse parandamiseks ja naha pinguldamiseks; armide, kortsujoonte ja suurepoorilise naha silendamiseks; kuiva ja kestendava naha niisutamiseks; pigmentlaikude helendamiseks, naha värvuse ühtlustamiseks. HIND koos massaažiga 57 €, mehaanilise puhastusega 60 €/75 min. TUTVUMISHIND 50€ (koos meh. puhastuse ja massaažiga) kuni jaanuari lõpuni.

Image Skincare sari pakub suurepärast ensümaatilist koorimist, milles on sünergias 30% segu C-vitamiinist, taimsetest papaia ja ananassi ensüümidest, mis avavad naha sarvkihi. See hoolitsus sobib hästi punetavale ja kuivale, tundlikule ja ka rosaatsea nahale. Samuti nendele, kes pelgavad keemilisi koorimisi. Ensüümkoorimise järgselt ei ole vaja karta naha koorumist, sest need aitavad lahustada rakkude vahel olevat mustust ja jääkaineid. Võib teha 1x kuus, k.a suvisel ajal, ideaalis 1x 2 nädala jooksul, 4-6 x kuurina.

Klassikaline

26
 • 45 minutit

Sügavniisutav/sügavpuhastav

40
 • 80 minutit

ANTISTRESS

45
 • 80 minutit

30+ LIFTING

49
 • 80 minutit

I. Retinoolhooldus

50
 • 75 minutit

I. Signature Peeling

55
 • 75 minutit
Broneeri aeg