Salendavad kehamähised mõjuvad juba 45 minutiga!

100% looduslike õlide, ekstraktide ja koostisainetega immutatud puuvillased kehamähised mõjutavad rasvkoe tihedamat kihti, soodustades lipolüütilisi protsesse rasvkoe pearakkudes, kuhu tselluliit tekib. 100% LOODUSLIKE ÕLIDE EKSTRAKTIDE JA TOIMEAINETEGA puuvillased kehamähised aitavad kaasa rasvapõletusele, kiirendades seeläbi ainevahetust ning kasutades energia saamiseks keharasva. Vähendavad tselluliidiilminguid, parandavad naha struktuuri, toonust ning elastsust ning aitab väljutada liigset vedelikku. SLIMMis on valikus viis erinevat kehamähist ja üks kodukasutuseks mõeldud termokreem – sobivad mähised määrab personaalselt koolitatud spetsialist.

Looduslike esmaklassiliste eeterlike õlide erinevad kombinatsioonid koos patenteeritud tselluliidivastase toimeainete kompleksi (Anti-Cellulite CO2 Complex) ja Surnumere muda ekstraktiga stimuleerivad ning aitavad taastada vereringet ja ainevahetust tselluliidist kahjustatud kudedes. Tänu verevoolu mahu suurenemisele kapillaarides tarnitakse kudedesse rohkem hapnikku ja toitaineid ning eemaldatakse jääkaineid, mis tagab kehavormi korrigeerivat efekti.

Mähiste kasutamisel on soovituslik teha protseduurid kuurina, milles on kombineeritud erinevate mähiste toime ning tulemused on veelgi paremad koos  LPG lümfimassaaži või rullmassaažiga, et kreem toimiks paremini ning pääseks sügavamale naha alla ja keha väljutaks kiiremini toksiine. Pärast protseduuri on nahk tunduvalt siledam, niisutatum ning trimmis.

Näidustused:

  • tselluliidiilmingud ja tursed
  • ainevahetuse & vereringe probleemid
  • probleemid naha struktuuri, toonuse ja elastsusega
  • liigne vedelik ja toksiinid
  • raseduse ajal jalatursed (CRYO / SKIN & PERFECTION MÄHISED)

Vastunäidustused:

  • külmetushaigused (sh. palavik jm)
  • kasvajaprotsess või –kahtlus
  • nakkushaigused, sh suguhaigused

Vastunäidustused on üldjuhul samad mis tavamassaažidel, va veresoonelaienditega võib ja on soovituslik kasutada külma mähist.

Maksimaalsete tulemuste saavutamiseks soovitame kehamähist koos LPG massaažiga kui on probleemsed piirkonnad puusad, kõht, tuharad jne.

Maksimaalsete tulemuste saavutamiseks soovitame kehamähist koos rullmassaažiga kui soovid stimuleerida lümfide toimet. Aitab kehast välja viia mürkained ning parandab ainevahetust, vähendab kudede turset ning aitab võidelda lümfisüsteemi häiretega (tselluliit). Rullmassaaži protseduuriga kaotad lisaks 350-450kcal.

Maksimaalsete tulemuste saavutamiseks soovitame treeningut koos kavitatsiooniga kui soovite rasvarakkude lagunemisproduktide väljutamise protsessi kiirendada.

100% NATURE kehamähis

39
  • 60 minutit

100% NATURE kehamähis kombineerimisel

35
  • 60 minutit